Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító, ha flörtölök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító, ha flörtölök a legjobb haverjával?

Figyelt kérdés

Aki tetszett srác, egy buliban ismertem meg. Rendkívül közeledett, rengeteget flörtöltünk, viszont még nem zárta le az előző kapcsolatát(amit be is vallott), ezért nem közeledett felém.

Mindeközben bemutatott a haverjainak. Mondta, hogy a legjobb barátja miatta nem közeledik felém(mert amúgy az összes jó csajnak tart-3an voltak még).

A lényeg, hogy egyik napról a másikra a srác eltűnt, nem bókolt, nem keresett, a legjobb haverja meg iszonyatosan nyomul, bókol.

A srác lemondta a találkát, mert dolga van, de nem hívott el újra.

Na a lényeg, hogy a haverja ilyeneket ír, hogy nagyon aranyos vagyok, jó csaj, és rengeteget beszélünk, nagyon megnevettet. Én meg vevő vagyok ezekre. Semmi olyat nem írtm neki, nem hívott el találkozni, én se őt, viszont oylan csipkelődős a beszégletésünk, játékos.

Biztos, hogy tudja a srác, de szerintetek ez gáz? Ő tűnt el, ő nem keresett, ő hagyott ott egyik percről a másikra...

NYilván, ha nem tette volna ezt, odafigyelnék erre, de így, hogy a srác egy tahó volt velem, paraszt dolog, ha flörtölök a haverjával? Nem rossz pasi, és nagyon jól kijövünk.


2015. júl. 2. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne az?

Nem keres és te sem várhatsz örökké.

Jó elvagy a sráccal és kész, senkivel nem kell foglalkoznod.

2015. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert még nem volt semmi komoly. Válassz, és nem is lesz gond.
2015. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattátok a lelkiismeretemet.

Nos, eyértelműen az elsőt választanám, de ő lekoptatott, úgy érzem, így inkább ismerkedek a haverjával.

Nem párkapcsolat létesítés a célom, hanem, hgy megismerjem.:)

2015. júl. 2. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Abból amit írsz, valószínűleg ennek a haverjának a kérésére állt félre az útból. Egyébként ez:


"nem bókolt, nem keresett, a legjobb haverja meg iszonyatosan nyomul, bókol." A legvégén meg írod, a srác "tahó" volt veled... miért is, mert mindig csak ő keresett, bókolt és udvarolt, majd hirtelen ez abbamaradt? Egy kissé el vagy azért kényeztetve, ha mindig a másiknak kell kajtatni utánad, és neked csak azért válik valaki tahóvá, mert ha ő nem keres, többé beszélgetés sincs köztetek. Eszedbe sem jutott, hogy esetleg te is tehetnél valamit, mi?

2015. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, ez így jogos, de kihagytam pár infót.

Azért gondolom, hogy tahó, mert többször eljátszotta, hogy meg lett beszélve a találkozó, majd ráírtam aznap, hogy mi a helyzet, és közölte, hogy hát tegnap tudta meg, hogy mégse jó(de előtte pár órával írta), és többször volt ilyen.

Vagy megbeszéltük, hogy péntek találkozunk, erre szerdán mondja, hogy akkor jössz csütörtökön? Mondom hova? Hát, mondta, hogy akkor találkozzunk...

Vagy ott várom lent a tlálka helyen,f elhívom, és közli, hogy elaludt.

2015. júl. 3. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

" legjobb haverja meg iszonyatosan nyomul, bókol.

A srác lemondta a találkát, mert dolga van, de nem hívott el újra.

Na a lényeg, hogy a haverja ilyeneket ír, hogy nagyon aranyos vagyok, jó csaj, és rengeteget beszélünk, nagyon megnevettet. Én meg vevő vagyok ezekre. Semmi olyat nem írtm neki, nem hívott el találkozni, én se őt, viszont oylan csipkelődős a beszégletésünk, játékos. "

"Ő tűnt el, ő nem keresett, ő hagyott ott egyik percről a másikra... "

Sztem lese fhos téged, már rég megbeszélték haverjával.

2015. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!