Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet vagy a szex fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet vagy a szex fontosabb nektek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szeretet. Ahol a szex fontosabb, az szerintem nem párkapcsolat.
2015. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iagazbol mindketto :D de ha valasztanom kellene a szeretet. Voltam olyan kapcsolatban, ahol csak a szex munkodott, de kommunikalni nem tudtunk, erzelmi biztonsagom nem volt, es nem volt jo igy.
2015. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő, egyik sem jó ha nincs.
2015. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Mindkettő. Szerintem egyik nélkül sem tud jól működni egy párkapcsolat. Nekem mindkettő ugyanolyan fontosságú.


N

2015. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

A szeretet toronymagasan.

Ha valami történne, akár egészségügyi probléma, akár valamelyikünk elutazna, ami miatt hónapokig nem lenne szex, azt bőven kibírnám, viszont ha nem szeretnénk egymást, akkor onnantól nem működne.

Ha szeretjük egymást, de a szex nem tökéletes, azon közösen, sok odafigyeléssel, türelemmel lehet javítani, de ha nem szeretjük egymást, azon nem lehet változtatni.

2015. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
a szex
2015. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
A szeretetteljes szex. Mindkettő, tudod, Jin és Jang.
2015. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért kicsit kíváncsi lennék, hogy mért ennyire haszontalan a válaszom, miszerint nekem a szeretet fontosabb? Nem ez volt a kérdés? :O
2015. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szeretet, anélkül szex sem lenne (nálam)
2015. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretet. A szex semmi. Normális embereket a szex nem tud önmagában összetartani! Csak a lelkileg és szellemileg igénytelen embereknek a legfontosabb a szex... És igen, a világ 90%-as lelki-szellemi igénytelen. Sajnos.
2015. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!