Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontozzátok, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontozzátok, hogy mennyire tartjátok fontosnak a másik nemben a következő tulajdonságokat! (? )

Figyelt kérdés

Mennyire fontos egy nőben?

-arc

-mell

-fenék

-lexikális tudás

-intellektus

-kedvesség

-magabiztosság

-vagyon


Mennyire fontos egy férfiban?

-arc

-izomzat

-lexikális tudás

-intellektus

-kedvesség

-magabiztosság

-vezetői képességek

-vagyon


Kort és nemet is írjatok, illetve azt is, hogy inkább introvertált vagy extrovertált társat szeretnétek.



2015. júl. 4. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem lehet pontozni, minden hozzávetőleges.

De azért valahogy megpróbálom megközelítőleg pontokba önteni. Igaz nekem már van párom, tehát már semmilyent nem szeretnék.

arc: 5 (nem számított soha, hogy klasszikus férfiszépség legyen, engem fogjon meg benne valami)

izomzat: 3 (Kis pocak jobban bejön, nem bánom, ha nem fújja el a szél, de nem kellenek kilós izmok)

lexikális tudás: 3 (Alap dolgokról lehessen vele beszélgetni, de nem baj, ha nem egy professzor, az élethez való józan paraszti esze legyen meg)

intellektus: 8

kedvesség: 8

magabiztosság: 9

vezetői képességek: 9

vagyon: 2

Inkább extrovertált.

36/N

2015. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Mennyire fontos egy férfiban?


-arc 9

-izomzat 6

-lexikális tudás 2

-intellektus 7

-kedvesség 7

-magabiztosság 10

-vezetői képességek 8

-vagyon 9


34/N

2015. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

- arc: 8

- izomzat: 2

- lexikális tudás: 8

- intellektus: 10

- kedvesség: 9

- magabiztosság: 5

- vezetői képességek: 0

- vagyon: 2


Van társam, és ő introvertált.


23/N

2015. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

— arc: 8 (lehetőleg smink nélkül, valami fogjon meg a tekintetében, ennyi)

— mell: 4 (lehetőleg minél kisebb, annál jobb)

— fenék: 8 (lehetőleg formás lufipopsi, egy kis narancsbőr is elfér, ugyanis imádom a kisebb mértékű bőrhibákat, úgymint cellulitis, apró striavonalak)

— lexikális tudás: 6 (lehetőleg ne legyen Révai nagy lexikona, de ne is legyen semmihez hozzá sem konyító agyatlan zokni/zombi)

— intellektus: 9 (lehetőleg értse a viccet is, ne nézzen bambán, ha bármiről beszélünk)

— kedvesség: 8 (lehetőleg meglegyen benne a jóindulat, de nyálóceánban fürödni nem szeretek)

— magabiztosság: 5 (lehetőleg ne legyen diktátor, inkább legyen amolyan kis "csendesbátor" nyuszi)

— vagyon: 0 (teljesen lényegtelen, de lehetőleg ne legyen jómódú családból származó nő, mert én nem tudom neki azt megadni, amibe ő már beleszokott: nyaralások, bulik, ékszer, új teló stb.)

— inkább introvertált (lehetőleg azért ne legyen depressziós, bipoláris zavarral küzdő, pesszimista, legyen inkább csendes, halvérű, nyugodt)


Kieg.: ja és no cigi, no pia, max. egy kis sör. 31/F

2015. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Az orrot oda írhattad volna még a nőhöz.Nagyon fontos az orr szépsége egy nőnél.
2015. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

-arc: 9 - első benyomásban ez számít a legtöbbet

-izomzat: 0 - mit érdekel?

-lexikális tudás 8 - fel tudja dobni a beszélgetést, VALAMENNYI kell

-intellektus 10 - ebbe értek a "józan paraszti észtől" a "humoron" át az életszemléletig mindent

-kedvesség 7 - nem kell, hogy "vattába csomagoljanak", de azért néha egy kis figyelmesség nagyon jól tud esni

-magabiztosság 9 - szeretem, ha egy férfi tudja, mit akar + én is nagyon határozott vagyok, kell mellém az egyensúly

-vezetői képességek 9 - ez összefügg a magabiztossággal, szerintem az az ideális, ha a párom egy egészen picivel határozottabb nálam, és egy kicsit "elengedhetem magam" mellette

-vagyon 5 - az én korosztályomban aki törekvő, szorgalmas és egy kis esze is van, az már szükségszerűen "vitte valamire" - vagy ha olyan területen dolgozik, ami finoman szólva nem profitorientált, legalább szakmai elismertsége legyen.

Introvertált / extrovertált - mindegy, de felém azért nyíljon meg, különben nem lehet rendesen kommunikálni

35 N

2015. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

-arc - 8 eléggé fontos,hogy megfogjon

-izomzat - 3 nem érdekelnek az izmok..a lényeg hogy ne legyen kövér, elhanyagolt

-lexikális tudás - 7 legyen neki

-intellektus -7 legyen neki

-kedvesség -10 talán ez a legfontosabb,hogy jó lelke legyen

-magabiztosság -9 mivel én elég bizonytalan vagyok ki kell,hogy egészítsen

-vezetői képességek - 6 nem árt ha van valamennyi

-vagyon - 5 egyáltalán nem kell,hogy gazdag legyen de azt elvárom hogy legyen munkája és ne mástól várja el hogy eltartsa őt

talán az jobb ha extrovertált mivel én introvertált vagyok és elég ha csak én vagyok az :)) de egy introvertálttal se lenne gondom szerintem, megérteném

23L

2015. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10. intelligencia

9.kedvesség

8.vagyon

7.arc

6.lexikális tudás

5.vezetői képességek

4.magabiztosság

3.intellektus

2.izomzat


Kimaradt az hogy mennyire fontos az ápolt megjelenés, a viselkedése

24n

2015. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem írok pontszámokat, mert utálok dolgokat pontozni.


Arc: Módfelett fontos.


Mell: Jó ha szép nagyok, de ha a lány más téren megfog akkor mindegy csak legyen :D (Túlzottan kis mellek, szinte már fiús testalkat azért taszítólag hat rám)


Fenék: Fontos.


Lexikális tudás: Nem számít, nem a Wikipédiával akarok járni.


Intellektus: Rendkívül fontos.


Kedvesség: Szerfelett lényeges.


Magabiztosság: Szexi tud lenni. Viszont élvezném a helyzetet, ha segíthetnék neki feltornászni az önbizalmát. Szóval annyira nem hangsúlyos.


Vagyon: Ne legyen mélyszegénységben. Azonfelül nem érdekel.

2015. júl. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nőben:


- arc 8

- mell 7

- fenék 2

- lexikális tudás 5

- intellektus 7

- kedvesség 9

- magabiztosság 0

- vagyon 0


Kimaradt a nőknél az "őszinteség", férfiaknál a "farokméret",csak gondoltam szólok.


29/F

2015. júl. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!