Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van köztünk egy kis korkülönbség, de nagyon jókat szoktunk beszélni, és a habitusunk is nagyon hasonló. Sajnos nem régóta tart az ismeretség, de ennyi idő alatt is nagyon megkedveltem. Hogyan jelezhetnék felé, hogy eléggé felkeltette az érdeklődésem, de ne legyek egyáltalán nyomulós? Azt még tudni érdemes szerintem, hogy az illető pszichológiát tanult, és nagyon jártas a testbeszédben is. Szóval ha ilyen módszereket alkalmaznék, biztos venné a lapot, de ezeket is természetesen kéne, nem erőltetve. Ő mindig amikor beszélgetünk azt figyeltem meg, hogy egy idő után felveszi az én testhelyzetemet, de nem tudom, hogy ezt direkt csinálja, hogy a beszélgetés meghittebbé váljon, vagy spontán jön neki? Amúgy meg most természetesen nincs barátnője, de ő az a típus, aki nagyon más világ, kissé különc, és nagyon nehezen talál barátnőt magának.
2015. júl. 5. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor kezdjetek bele
2015. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy ő hogy viszonyul hozzám, hogy tetszek-e neki? Vagy csak beszélgetős barát vagyok?
2015. júl. 5. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolatot ketten alakítjátok. Nem az a lényeg, hogy te tetszel-e neki, hanem az, hogy a jelek szerint neked bejön. Adj TE jeleket, mert az ilyesmi tudattalanul is hat a másikra, fel tudja kelteni, vagy erősíteni a vonzalmát.


Ami a testbeszédet illeti: szerintem nagyon ritkán tudatos, még akkor is, ha valaki tanulta. Még a leginkább tudatosan működő emberek is nagyrészt tudattalanul működnek, nem csak a testbeszédet érzékelik és azzal jeleznek, hanem minden más is hat.

2015. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!