Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van eselyem talalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem talalni egy normalis pasit?

Figyelt kérdés
Komolyan ugy erzem, mintha mar nem is lennenek normalis pasik. Elegem van mar a link pasikbol. Csinos is vagyok, ertelmes is. Ugy h nem ertem, hogy miert.

2015. júl. 5. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia, én szívesen ismerkednék veled, normális vagyok.

Csak egy problem van amire sok nő nem gondol, meg is kell adni és ezen sokan megbuknak a kapcsolataikban, nálam az a normális hogy sohase lép félre, nem egoista, szeressen eléggé, ha valamit tesz egy másik emberrel gondoljon rá hogy neki hogy esne ha vele tennék azaz pl ha elvár őszinteséget.. azt adja is meg, vagyis totál korrekt legyen, de akkor is ha épp össze vesztünk és haragszik. Azt hiszem nem árt tudnod hogy nem vagyok biztos benne hogy akarok valaha is gyereket, ezt nem árt tudni rólam, fontos infó, ha lesz is minél később legyen. Valahogy jól érzem magam, nem hiányzik, szivesebben élnék egy szerelmemmel kettesben csak egymásnak. Lehet meggondolom magam majd egyszer de nem ígérem. Kérlek ne ítéljetek emiatt el, nem tehetek róla, így érzek, szeretek mindenkit de hogy sajátot csináljak ahhoz semmi kedvem.

2015. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát, öreganyám, attól függ, hogy neked mi a normális. Ha a 10/10-es, kigyúrt, jóképű fazonokra gondolsz, akik e mellett még kedvesek és hűségesek is, akkor ki kell ábrándítsalak, mert ilyen nem létezik. Az ilyen külsejű férfi szinte bármelyik nőt megkaphatja, ha eleinte rendesek voltak, a nagy kínálat miatt (tudva, hogy bármelyik csajt ágyba vihetik) szépen eltorzult a személyiségük és kúrógépek lettek. Lehet, hogy lejjebb kéne rakni a lécet és kevésbé sármos gyerekek sem kéne lepattintani (ha eddig is megadtad nekik az esélyt, akkor mea culpa). Ha pedig az a problémád, hogy a "pasiknak" (férfit keress inkább, bár úgy látom, ezt már más is írta) csak a szexre kellesz, akkor elárulok egy rohadt nagy titkot: ne engedd, hogy az első alkalommal az ágyba vigyenek. Ha csak egy rossz dugógép az ürge, akkor le fog pattanni, a normális férfiakat meg nem zavarja, mert ugye nem csak megdugni akarnak.
2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!