Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány héberül tanul/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány héberül tanul/ beszél, akkor mit gondolnátok róla először?

Figyelt kérdés
Én héberül tanulok, most készülök a felsőfokú vizsgámra. Én személy szerint nem vagyok zsidó vallású, de szerettem volna valami ritka nyelvet tanulni, és pár éve erre esett a választásom. Amikor ezt megemlítem valakinek, akkor mindig furcsán néznek.
2015. júl. 5. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Először azt, hogy zsidó, de ha azt letisztázod, hogy nem, akkor igazából semmi mást.
2015. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is arra gondolnék, hogy zsidó vagy. Ha pedig letisztáztad, hogy nem vagy az, akkor nem gondolnék semmit. Én is japánul tanultam egy időben (bár annak azért volt gyakorlati haszna is)...
2015. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Noren1989 ***** válasza:

Azt gondolom, h a mai világba az az egyik legkeresettebb nyelv, az orosz, meg kinai mellett...Minden hatalom a zsidók kezében van.

25/F

2015. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha nincs gyakorlati haszna. Mindig szerettem a különleges dolgokat és szerintem egy ember annál gazdagabb, minél több mindent tanul, megismer. Így van ez a nyelvek esetében is. Kínaira lett volna lehetőségem, de az nem fogott meg.


Arabul is szeretnék tanulni, viszont ott rengeteg dialektus, nyelvjárás van. A héber viszonylag könnyebb, és engem érdekelnek a vallások is. Nincsenek zsidó felmenőim, legalábbis nem tudok róla.

2015. júl. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!