Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy "gáz" kérdés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy "gáz" kérdés, és ne ítéljetek előre, de hogy ismerhetném meg ilyen formában?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon helyes srácot Facebookon és nem ismerem..Mindig elítéltem a facebookos ismerkedést,én sem díjaztam amikor nekem írogattak ismeretlenül illetve engem jelöltek be..Emellett nem 16 éves tiniliba vagyok aki így ismerkedjen illetve vadásszon pasikra..Viszont ez a srác nagyon szimpatikus,és valahogy azt érzem hogy meg kellene ismerkednem vele..Közös ismerősökön keresztül ez nem lehetséges..Annyi még,hogy fesztiváljegyeket árul,viszont kamu lenne ha érdeklődnék a jegy iránt mert nem megyek arra a fesztre.Mit mondhatnék hogy ne kelljen jegyet vennem de ne bukjak le ??..Bejelölni nem merem,mert ha rám ír hogy honnan ismer mit mondok? Tök cikinek érezném,sosem kezdeményeztem én így fiúnál..Mi a fenét csináljak ? Előre is köszönöm,20/L
2015. júl. 6. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg az árakat utána hogy mennyien mennek kb, és hogy ő is megy e. Ha erre visszaír, kezdjetek el beszélgetni
2015. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sztyopa90 válasza:
Semmit nem veszíthetsz,nem űtnek arcon!!! Jelöld be Facebookon vagy szolitsd le,lehet megfogsz lepődni milyen pozitívan fog reagalni!!!!
2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg akarod ismerni, akkor talán ezt kéne vele közölnöd... így őszintén. A mellédumálásnak semmi értelme.
2015. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fuss felesleges köröket. Bejelölöd, írsz neki, esetleg majd ő ír neked és elkezdtek beszélgetni, a témák jönnek maguktól. Nem kell oldalakat írni arról, hogy miért jelölted be (csak annyit, hogy szeretnéd megismerni, szimpatikus embernek tűnik stb.), így cikinek sem érezheted a helyzetet.
2015. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!:)
2015. júl. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!