Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a nő-férfi barátság titka egyetlenegy szex?

Figyelt kérdés
Olvastam régebben egy olyan cikket, melyben az volt, hogy ha a nő és férfi hosszú távon jóban akarnak lenni akkor feküdjenek le egyszer, mert nő és férfi között húzódik egy természetes szexuális feszültség, amely kihat a kapcsolatukra. Ha egyszer lefeküdtek, akkor pedig ez a nyomás elillan, és ez egy nyugodt és teljes barátság kezdetét jelentheti. Szerintetek ez igaz lehet?
2015. júl. 7. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

csak egy? szerintem több,az igaz kötetlen férfi női barátságban benne van a szex.


nekem nincs más lány barátom,csak akivel dugtam vagy aki nem jön be

ennyi,és ez a normális.De aki nekem nem jön be csaj az dugna velem attól

tehát még ez is részben megdőlt


ez így helyes.így az igazi.

2015. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hehe:-) :-)
2015. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Igaz, kevés férfi barátom van, aki nem kopott el mellőlem, miután többet akart a kapcsolattól, de ettől még van. Nincs minden férfi-nő kapcsolatban jelen a vonzalom.
2015. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor nekem elkéne pár igazi lány barát ::D
2015. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 de ezek szerint irántad ezek a fiúk érzik azt a bizonyos feszültséget és bármikor készek lennének szexelni, csak egy szavadba kerül
2015. júl. 7. 15:09
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg kwrdezd mar megba 3ast, hogy akik 'vannak' neki, milyen fiubaratok. Tippre semilyen, evente ket mondatot valtanak max.
2015. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdésed, a belső körhöz tartoznak. 2 férfi és 2 nő barátom van évek óta. Tiniként együtt jártunk bulizni és együtt töltöttük a legtöbb szabadidőnket, felnőve ugyanúgy egymás mellett álltunk, bármilyen problémája is volt valamelyikünknek (anyagi, lelki, munka, stb), és ez a kapcsolat még mindig fennáll. Persze már mindannyian több éves, fix kapcsolatban élünk, de még mindig a legbelsőbb körbe tartozunk. Nem az a baj, hogy nem találkoztál még olyan nővel, aki a testén kívül nem volt elég érdekes, hogy barátságot tarts fenn vele, hanem az, hogy el sem tudod képzelni. Szomorú, ha neked a barátság egy évben néhány szóban kimerül.
2015. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem hinném, hogy érzik a "feszültséget", mindkettő házasság előtt áll a párjával.:) Az tény, sosem voltunk egymás esetei, úgyhogy esélye sem volt, hogy más kialakuljon. Eredetileg több férfi volt a baráti körben, de többen tényleg amiatt estek ki, mert az egyik oldal többet akart. Volt, akivel meg is próbáltuk. A nagy számok törvénye alapján viszont mindig vannak kivételes esetek, ami nem igaz a többségre.
2015. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem nekem merul ki, hanem neked. Illetve a legtobb nonek, ha 'fiubaratrol' beszel.

De legyen igazad, neked vannak 'belso koros' fiu barataid.

Kb 1% erre az esely, de legyen.

/engem mindig az lep meg itt a gykn, hogy tele van 'kulonleges' emberekkel :-)

2015. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen az ! sok férfi azért haverkodik nőkkel hogy hátha 1 gyengéd pillanatában vagy részegen meg tudja sexuálni a nőt! én is azért haverkodok csajokkal :) de a legtöbb fiú lány barátságban van sex sok ilyenről tudok
2015. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!