Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, amikor nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, amikor nagyon magatok alatt vagytok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egyszerűen nem jutok dűlőre.

Nem tudom, hogy megaláz, vagy pedig csak nincs tisztába magával.

A barátaim háromnegyede azt mondja ne is keressem, én is ezt érzem, ugyanakkormeg dúlnak bennem a kételyek, hogy mi van, ha rajtam múlik...

A lényeg, hogy iszonyatosan ki vagyok, folyton ezen kattogok, hogy lépjek, vagy sem, mi van ha...

Nem akarok gondolkodni, már aludni se tudok, hajnali 2-3 fele sikerül elaludnom és korán kelek mert ezen kattog akkoris az agyam...

Hogyan lehetne kikapcsolni, és jó kedvet csinálni?


2015. júl. 7. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jé nálam dettó ez van csak fordítva. Lépjek vagy ne? Vagy mi a f**asz legyen.

ÉS pár hete már én sem alszok emiatt. Éjszakákat fent vagyok és csak arra a lányra tudok gondolni.

2015. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor magam alatt vagyok kifejezetten jó ezt az oldalt olvasgatni mert mindig rájövök h sokan vannak úgy a problémáikkal mint én. Nem vagyok egyedül.
2015. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy ilyen, csak én nem ismerem a férfit csak láttuk egymást párszor, és csak 1-2 szót beszéltünk, semmi többet. De sajnálatos módon az én agyam is rajta kattog egész nap, én sem alszom mert nem köt le semmi sem a tv-ben sem, és rá tudok csak gondolni, persze lehet, hogy én a melegtől sem alszok.
2015. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ÉS ő mivel aláz meg?
2015. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kicsoda neked ez a srác? Párod? Exed?
2015. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én általában kocsiba ülök és levezetek 90 km-ert a kedvenc tavamhoz és azt körbejárom.
2015. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok!

1. válaszoló, remélem majd te is tudsz valami hasznos tanácsot olvasni, és javul a helyzet!

3. válaszoló, nem szeretnéd megpróbálni??:) Hátha!

A többieknek: a srác egyik se, inkább egy udvarló, akibe bele szerettem. Egy házibuliban ismerkedtünk meg, rengeteget bókolt, majd kiderült, hogy nem tud dönteni köztem és az exe között, tőlem kért tanácsot. A lényeg, hogy egy csomószor nem válaszolt az üzeneteimre, lemondta a találkát, elaludt, stb, de ha én kerestem mindig vevő volt. Majd megint bejátszotta, hogy pénteken tudta már, hogy a szombati találka lefújva, de csak azért mondta le mert rákérdeztem... na a lényeg hogy 2 hétig nem beszéltünk, majd ráírtam, megint találkoztunk, és megint rengeteget udvarol. Tehát nem értem a viselkedését, mondta, hogy a két hét alatt mást a nevemen szólított, ugyanakkormeg a legjobb haverja szerint több lány van a pakliban, azért nem keres.

2015. júl. 7. 16:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Exitstone vihetnél engem is.
2015. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Existone, köszönöm, ez jó ötlet.

Lehet, ha esteledik, lemegyek az egyik kedvenc helyemre.:)

2015. júl. 7. 16:29
 10/16 anonim ***** válasza:
jaaa hát így más egy kicsit a te helyzeted, az szimplán lesz**är.
2015. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!