Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki?! Sztori lennt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki?! Sztori lennt!

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Pár hónapja kezdtem el dolgozni egy irodaban. Van egy fiu, akit eleg sokszor rajta kapok, hogy bamul, es mikor eszreveszi hogy nezem, mosolyog, en pedig vissza.

Vannak ebedszuneteink, akkor egy folyoson gyulekezunk mert rendeljuk a kajat, es osszeirjak a kereseket, ott eleg sokan szoktunk lenni, akkor lattam mar, hogy engem nezett.

Nehanyszor meg haza is hozott, meg akkor is, mikor nem az en iranyomba ment volna.

Szokott kerdezgetni is rolam, altalanos dolgokat, szoval elvagyunk..

Egyszer tolem kert segitseget egy programban, es azt mondta, "korrepetalhatnam".

DE.. miert nem jelol be fb.-on vagy hiv el valahova?? Van a reszlegunknek kulon csoportja, ahol mindketten bennt vagyunk, szoval siman megtalalhatna.

Szerintetek?

Tesztem neki vagy csak "munkahelyi kapcsolatra" kellenek neki?

Valamint, az igaz, hogy a mai vilagban a lanyoknak kell kezdemenyeznie? Egy baratom ezzel indokolta, hogy o miert nem lep...



2015. júl. 7. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
22/L
2015. júl. 7. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdésed végén a válasz!

Kérdezz rá négyszemközt.

2015. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek, legy vele kedves, érdeklődő, és hagyd alakzlni a dolgokat! Nem mindenki fb -n jelölgetős, uram bocsá' direktben randira hívós. Pláne munkahelyen

..az ember kétszer is átgondolja. Ez utóbbi miatt lehetsz vele batorítóbb szerintem, de kezdeményezned szerintem ilyen helyzetben Nemhogy felesleges, még kellemetlen is lehet. Mit súgnak a női ösztönök? Tetszel neki? Akkor Úgyis alakul idővel ;) attól is sok függ mondjuk, h melyik részlegen, milyen beosztásban vagytok, hány évesek vagytok.

2015. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos de még egyszerűbb ha megkérdezed. Sokkal hamarabb megtudod h hányadán is álltok és nem kell anyit agyalnod
2015. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves vagyok es erdeklodo. Vele meg aztan foleg ;))))

Mindketten 22, palyakezdok. Ezert is fura, hogy nem jelolt, a mi korosztalyunk meg folyamatosan a kozossegiken log, es tudom hogy o is. En jelolni nem akarom, mert eddig meg mindig a barataim "nyomultak", ezt tartom termeszetesnek hogy a pasi kezdemenyez.

Szerintem igen, bejovok neki. Marha cuki velem :$

2015. júl. 7. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, ezért is hozta fel a korrepetálást is, hogy legyen közös program.

De kérlek, ne az legyen már a mérvadó, hogy várjunk csak? nem jelöl be facebook-on, akkor biztos csak szórakozik, vagy nem is gondolja komolyan. Ha nem hozza fel a témát egy pár napig, kérdezd meg te hogy akkor most akar e valamikor korrepetálást vagy sem. " Szia, korrepetálás, van rá igényed akkor?" Ennyi bőven elég és hidd el, ez még nem nyomulás! Nem! Ez bizony nem nyomulás!

2015. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A fb.-ot azert hoztam fel, mert azzal akartam arra utalni, hogy munkahelyen kivul nem keresi velem a kapcsolatot. Nem is talalkozunk minden nap, meg az sem igaz hogy reggeltol estig ott lennenk, szoval ezert vetettem fel a kerdesem vegen a munkahelyi kapcsolat lehetoseget.

Koszonom az eddigi valaszokat

2015. júl. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!