Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az a fordulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az a fordulat, mikor lány helyett nőnek, fiú helyett férfiként szólítottad magad?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
22-23 éves koromban mikor elértem ezt azt az életemben saját erőmből és rájöttem h egy nő az életemben bármikor számíthat rám Még most is nyitott szemmel járok és várom azt a nőt aki férfinak tekint engem :)
2015. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35 ...
2015. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20 vagyok és még nem volt meg ez a fordulat.

Szerintem majd olyan 22 évesen. Remélhetőleg addigra leszek diplomás, főállásban dolgozó NŐ. :D


L :)

2015. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan 21-22 éves koromtól.

Mondjuk most 36 vagyok és a férjem még mindig sokszor úgy hivatkozik rám, hogy "a lány". :D

2015. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az égett be nagyon amikor először hölgyemnek szólítottak, na az fájt.
2015. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg van egy ilyen átmeneti időszakom most, néha N-t írok a válaszaim végére, néha L-t, de az a helyzet, hogy hiába dolgozom, hiába élek a párommal, messze a szüleimtől, hiába fizetek számlákat meg minden egyéb felnőttes dolog ellenére egyáltalán nem érzem magam még felnőttnek, és valahogy nálam a NŐ kifejezés az eléggé a felnőtt élethez kapcsolódik. A való életben továbbra is inkább lánynak szólítom magam, félig megszokásból, félig mert inkább ez áll a számra, ezt érzem helyénvalónak. Pár év múlva már lehet, hogy a nő megnevezés lesz ilyen, de azért nm siettetném :D


22/N(L?) :D

2015. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még nem jött el az az időszak :) de még alig múltam 30, nem kell ezzel sietni :P
2015. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21 éves koromtól, amikor gyúrni kezdtem és nem kisfiús, hanem férfias, izmos testem lett és ugyanebben az éves koromban azért is, mert akkor vesztettem el a szüzességem.


Ez a 2 dolog kellett a leginkább hogy férfiként tekintsek magamra.

2015. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok, de még mindig nem érzem magam férfinak. Ez azért van, mert még nem dolgoztam (most fogok), valamint még mindig nem léptem túl egy szerelmi csalódáson. Majd 28-30 évesen...
2015. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!