Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a nagyszüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a nagyszüleimnek, hogy ne kérdezgessék miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

23 vagyok, de akárhánykor meglátogatom a nagyszüleimet, mindig szóba kerül ez a téma. Engem meg idegesít, mert csak mégjobban felfrusztrálnak és erősítik a barátnőhiányomat. Meg a legjobb, hogy siratják, hogy szétmentem a volt barátnőmet, pedig már évek óta történt és nem vagyok már belé szerelmes.


Még csak 23 éves vagyok, egyetemista. Most lett még csak először munkahelyem. Ennyi idősen esélyem sincs a lányoknál. Majd akkor, ha már elég sikereket értem el, megismertem önmagamat, tudom mit akarok csinálni és kezdeni az életemmel, megvalósítottam saját hobbiprojektjeimet (blog, zenélés, játékprogramozás) és lesz elég pénzem. Hogy mondjam el ezt nekik, hogy megértsék? Ti nagyszüleitek is ilyenek?


2015. júl. 8. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
mond meg nekik hogy már nem az van mint az ő idejükben hogy nem számított honnét jössz azt nézte 1 nő hogy ki vagy! nem úgy mint ma hogy jaj a pasi lakjon egyedül legyen kocsija legyen kigyurva stb stb stb...
2015. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mond azt meleg vagy
2015. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak változni, akármit mondasz nekik. Tapasztalat.
2015. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"ennyi idősen esélyem sincs a lányokbál" ez meg miféle beszéd?? én 18 eves vagyok es van barátnőm. és szerintem szeretnek a lanyok. pedig nem vagyok egy milliomos(és a szüleim se)
2015. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LeftBehind ***** válasza:
Én annó megmondtam nekik, hogy vagy hanyagolják a témát, vagy többet nem látnak. Lehet, hogy kicsit durva volt, de bejött
2015. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mumusan ***** válasza:
Mondd meg higy csak a legjobbat akarod választani hogy olyan sokáig boldogok legyetek mint ők. Ez bejön :)
2015. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed, a barátnőszerzés nem korfüggő, csak ne görcsölj rá. De az enyémek is folyamatosan ezt kérdezgetik és a sok évvel ezelőtti barátomat is folyton felemlegetik, hiába válaszolom hogy nincs vele semmi, az már régen volt, következő alkalommal újra erről beszélnek.
2015. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Én tudok egy nagyon ó ötletet erre, nekem mindig bevállik a 40év feletti emberkéknél. Kend a nőkre! Tőlem amikor ezt megkérdik, mindig azt válaszolom rá, hogy a mai nők szinte mind pénzéhesek és csak a jópasik zdvarlását fogadják, nem kell nekik a szeretet csak a pénz. A maradpek egy-kettő nő aki nem ilyen, azok meg már foglaltak.

Próbáld ki, hogy ezt mondod a nagyszüleidnek, hazudni végülis nem fogsz:)

Bár nekem sajna már nincsenek nagyszüleim, de itt a faluban, az idős nénikék akik elhívnak kertészkedni, fát vágni vagy füvet nyírni,. És pl krumli ültetés közben szóba kerül hogy miért nincs barátnőm, mindig erre hivatkozom, és meg is értik, utána már nem szekálnak vele.

2015. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Takarodj a halál pékf****ra, senki nem kíváncsi a nőgyülölködő fröcsögésedre.
2015. júl. 9. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Ejnye! Itt segíteni próbàlok, te meg leszidsz?!? Akkor mond azt nekik hogy az igazira vársz, vagy hogy olyannal még nem találkoztál akivel kölcsönös a szimpátia. (remélem hogy ez már nem olyan nagyon "nőgyülölő" segítség)
2015. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!