Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a helyzetet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentünk 4 -en egy kicsit szórakozni, iszogatni, beszélgetni. Ketten fiúk és két lány, az egyik az én barátnőm, a másik pár pedig régi ismerőseink, de nincsenek együtt, csak barátok.


Beültünk egy helyre, ahol a másik lány velem szemben ült. Azt tudni kell róla, hogy már régóta szimpatikusak vagyunk egymásnak, beszélgettünk már párszor, stb.


Észrevettem, hogy sokszor rám néz, bele a szemembe. Viszonoztam is ezt, felvettem vele a szemkontaktust, és állta a tekintetem, közben néha mosolygott, a hajába túrt, szóval úgy vettem észre, hogy egyértelműek a jelek, de persze néha vagy ő vagy én elkaptuk a fejünket, mert mellettem ült a barátnőm és nem akartam kellemetlenséget és gondolom ő sem, mert jóban vannak. De olyan volt a tekintete, hogy sokszor úgy éreztem, szinte a nézésével felfal. Ez így ment egész este, majd az este végén puszival váltunk el, közben félkézzel átkaroltam, egyáltalán nem tiltakozott, még elköszönés után visszafordultunk az utcán, én rákacsintottam, ő meg visszamosolygott. A este közben megbeszéltünk egy dolgot, ami az ő munkájával kapcsolatos, és nekem fontos lenne, mondta, hogy próbál nekem segíteni. Amikor hazaértem, rá is írtam emiatt Facebookon, meg persze szerettem volna vele beszélni az estéről is. Reggel látta az üzenetem, de egyáltalán nem reagált azóta. Korábban beszéltünk már facen egymással.


Most ezt mire véljem, mi történt, miért nem reagál?


A mostani barátnőmmel sajnos már kihűlt kissé a kapcsolatunk 4 év után, és én szívesen nyitnék új irányba, a fent említett lány felé különösen.


Minden normális választ köszönök!


29/F



2015. júl. 8. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne, hogy mit tegyek most? Írjak rá újra? Keressem meg személyesen? (pár utcára lakik). Nagyon megfogott már korábban is, tegnap főleg. Megijedt? Vagy csak szórakozott (egyáltalán nem olyannak ismertem meg) Ő 30 éves.
2015. júl. 8. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok neked. Igazi férfi vagy! /irony

Ott ül melletted a barátnőd, te meg közben a másikkal flörtölsz...? Szégyen vagy...


Nem voltál korrekt, felnőtt ember, lassan 30 éves létedre, undorító az ilyen.


Ha szerencséje van a barátnődnek, akkor a csaj ezt mind elmondta neki, és már készül kiadni az utad. És persze a flörtpartnered is elkerül messzire. Talán ezért is nem ír neked.

2015. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Írd meg neki, hogy nagyon megtetszett miközben iszogattatok és nagyon szívesen lecserélnéd a 4 éves kapcsolatodat őrá. Nem garantálod, hogy nem fogod megcsalni, de nagyon tetszik neked.
2015. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Remélem a jelenlegi barátnőd éppen elhagyni vagy megcsalni készül


Legalább annyi gerinc lenne benned hogy elhagyod mielőtt újat próbálsz


Ha van egy kis eszük össze beszéltek ellened hogy próbáljon meg elcsábítani téged aztán szépen két szék közé esel a pad alá

2015. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy két dolgot tisztázni kell:


Nyilván, hogy ez most mennyire erkölcsös vagy mennyire nem, arról lehetne vitatkozni ezt elismerem.


A másik meg, hogy nem kell félreérteni, nem aláztam meg nyilvánosan a barátnőmet (sosem tennék ilyet), az egészből nem vett észre semmit, erre láthatóan mindketten nagyon ügyeltünk.


A következő pedig az, hogy egyáltalán nem vagyok megcsalós, sem kalandozós fajta. Ha ilyen lennék, akkor tudnám kezelni ezt a helyzetet és nem tettem volna fel ezt a kérdést.


A másik pedig, hogy az vesse rám az első követ, akivel szemben ül egy csinos, értelmes illető (ez esetben teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő) és keresi a tekintetét, rámosolyog, próbálja felvenni vele a kontaktot, és fapofával tűri még akkor is, ha mellette ül valaki akivel ugyan együtt van, de igazából nem ég a vágytól.


Esetleg az is lehet, hogy félreértettem volna (amit kétlek, de nő megerősíthetnének az alapján amit leírtam, hogy mik a jelek)?


De az érdekes az egészben, hogy most nem reagál az üzenetemre, pedig máskor is beszélgettünk már személyesen és másképp is. Lehet, hogy megjiedt, vagy simán ennyire nem érdeklem, de akkor meg miért "flörtölt"? Totál összezavart. Egyébként irodában dolgozik és láttam ma is fent facebookon, simán vissza tudott volna írni. Nem tudom hová tenni.. Már arra is gondoltam, hogy esetleg megkeresem személyesen, próbálok "véletlenül" belé botlani, és megkérdezem szemtől szembe.


A következő, hogy a barátnőmmel is lenne mit megbeszélnem, ezt is tudom, és már volt is 1 - 2 ilyen köröm, de ez sem olyan egyszerű.

2015. júl. 8. 19:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Még amire gondoltam, hogy ha rákérdezek szemtől - szemben és esetleg én értettem félre, vagy letagadja (mert esetleg megijedt, visszakozik, bármi) akkor meg totál hülyét csináltam magamból.


Össze pedig biztos nem beszéltek, mert ez egy nagyon spontán találkozó volt.

2015. júl. 8. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Már AZZAL porrá aláztad, hogy nem vett belőle észre semmit.


Úgy gondolod, ha valamiről nem tudnak az emberek, az nem megalázó nekik?

Érdekes egy fiú vagy te....

2015. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők 80%-ban megvan az a kis "kedves" szokás, ha van párod, és lehetőleg ott van melletted, szeretik "letesztelni" mennyire vagy kapható, vagy korrekt, vagy a fene tudja...

Csak egy példa, szakítottam a barátnőmmel, utána sok évig bánkódtam miatta, majd összejöttem egy rendes lánnyal, erre látom, hogy az addig soha nem facebookra-regisztrált volt barátnőm ott virít a facebookon, és világgá hirdeti nagy magányát, és engem bökdös...

2015. júl. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!