Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne minél többet kihozni egy ilyen kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A felek szerelmesek egymásba, de sokat veszekednek.

Egy hullámhosszon vannak - mondhatni lelki társak -, de nincs semmi közös bennük.

Komolyan elkötelezték magukat egymás mellett, de mindketten roppant független személyiségek.

A lánynak magas az IQ-ja, de alacsony az EQ-ja, a srác meg fordítva.


2015. júl. 8. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Sosem fogják megérteni egymást, az "egy hullámhossz" pedig csak a szexuális vonzalmat jelenti. Mit csinálnak közösen, amikor nem szexelnek, és nem a hétköznapi rutinmunkákat végzik? Mert az IQ-EQ különbség azt jelzi, nem csak nincs közös érdeklődési körük, de közös témájuk is alig lehet. A szerelem elmúlik, és megszakad a kapcsolat, mert nem lesz mit mondaniuk egymásnak.
2015. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szexualitást igazából direkt hagytam ki a témából, de nem erről van szó. Az "egy hullámhossz" igazából olyasmit takar, mint egy közeli baráti, vagy családi kapcsolat, egy mély kötődés. A szex meg a rutinmunka általában háttérbe szorul, az időt legtöbbször beszélgetéssel, különféle programokkal töltik együtt, a kompromisszum jól működik és az eredmény is élvezetes. Mindkettő fél magas fokon toleráns, a különbségek legtöbbször sokkal érdekesebbé, vonzóbbá teszik a másikat, csak ritkán ellenszenvessé. Az értékrendszer, a komoly célok, a fontos tervek közel azonosak, az összeférhetetlenség inkább hétköznapi, már-már banális helyzetekben ütközik ki. (Ilyenkor nagy port kavar és az a baj, hogy rendszeresen, szóval változtatni kéne.) Olyasmi megoldásokban gondolkozom, minthogy: a másik fél még mélyebb megismerése/elfogadása, közös hobbi kialakítása, hasonló stílus összehozása stb., de ez túl logikus, tehát ezért nem működik. Érdekel, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy csak bármi hasznos véleménye. Köszönöm a válaszod #1-es! Remélem érkezik pozitívabb is azért. :)
2015. júl. 8. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:

A lélektársak kicsit másképp kapcsolódnak egymással. Szerencsés, ha mindkét fél dolgozik önmagán spirituálisan, ha önmagukat feltétel nélkül el tudják fogadni és szeretni tudják, akkor a másikkal is menni fog.

Fura egy szitu ez. A sok-sok veszekedésnél nem árt tudatosítani, hogy ami ENGEM bánt a másikban, annak a gyökere BENNEM van és nem benne. És fordítva is ugyanígy.

2015. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Spiritualitásról itt nem nagyon van szó, de lehet akár az is, nem tudom.

Hogy lehetne valamit tudatosítani valakiben, aki nem gondolkozik, inkább érez? Azaz, hogy lehet két teljesen különböző csatornán, helyesen kommunikálni egymással, ezekről a fontos dolgokról?

Hasznos volt, amit írtál, köszönöm #3-as. Remélem érthetően fogalmaztam meg a további problémát.

2015. júl. 8. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég nehéz. Nem nagyon tudom elmondani, ezt érezni kell ... 4 éve tanulom ugyanezt és még nem tudom én sem ...

(#3)

2015. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Másfél éves kapcsolat.
2015. júl. 9. 07:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Te vagy a lány.
2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Igen. :D És akkor most? :)
2015. júl. 17. 05:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Csak kíváncsi voltam sikerül-e kitalálni. Bár biztos voltam benne.
2015. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Hát jó... :) Azért várok még rendes válaszokat is.
2015. júl. 17. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!