Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi az életben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi az életben, hogy motiváljon, megváltozik ez valaha is? N

Figyelt kérdés
félig depressziós vagyok, nem érdekel semmi és senki
2015. júl. 9. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is szokott néha ilyen időszakom lenni,pl múlt héten nekem sem volt semmihez sem kedvem,negatívan láttam a dolgokat,pedig igazság szerint nincsenek nagy problémáim.

Szerintem mindenkinek az életében vannak ilyen átmeneti időszakok. Lehet, hogy a nagy meleg is közrejátszik.


Vagy van valami konkrét problémád?

2015. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ezt inkább a mentális egézség kategóriába kellett volna kiírni.

Én szintén küzdök a depresszióval és tapasztalatból mondhatom hogy amíg ez tart addig semmi sem fog változni.

2015. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menni idős vagy? Akár privátba is megírhatod!
2015. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es voltam.


Még annyi,hogy ilyenkor esetleg amit tanácsolni tudok,hogy ha dolgozol,akkor vegyél ki pár nap szabadságot,utazz el,hidd el jót fog tenni.:-)

2015. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz*rni mindent, lesz ami lesz alapon kell élni nem pedig előre tervezni! Úgysem az lesz amit eltervezel!
2015. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem fog változni, ezt jobb ha el is felejted.

Arra se várj, hogy jön majd egy személy akinek az lesz a célja, hogy téged "kihúzzon" a depresszióból.


Neked kell erőt venni magadon, ami tudom nehéz lehet, és változtatni, kezdetnek megszüntetni azokat a dolgokat amik a depressziód fő okozói.

2015. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Csak addig depersszióznak az ilyen kis önsajnáltató "nők" amíg fel nem bukkan a tökéletes vezérhím, akinek csettintésre tárják is szét a lábukat Na olyankor elszáll mindenféle beteg hajlamuk!
2015. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom én mi bántja a te kicsi szívedet...

Nézzed csak, egy ilyem lehet segítene rajtad.:P

[link]

2015. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5.-nél a pont és az igazság.
2015. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja igazuk van az előttem szólóknak.

- tervezni nem érdemes

- de az sem jó ha nem tervezel semmi

- az sem jó ha céltalanul élsz

- az sem jó ha otthon gubbasztasz, erőt kell venni magadhoz és menni, akár egyedül is

- elmséz ahogy írták vásárolni szép ruhákat, fodrász , kozmetikus

- csak ne egész áldott nap a gép előtt ülj

2015. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!