Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Két ember kezét fogod a szakadék szélén. Az egyik téged szeret, a másikat te szereted. Melyiket húzod vissza és melyiket engeded el?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 13:00
1 2 3 4
 11/35 opened paradise ***** válasza:
Amelyik többet fizet érte...
2015. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 opened paradise ***** válasza:

Amúgy,ha nagyon sok lenne a ha és még a sját magam feláldozásával se lehetne,mindkettőt,akkor azt,aki szeret.

1. Neki nagyobb csalódás lenne,ha nem ő lenne.

2. Nekem meg pont ez szokott a legnagyobb löket lenni ahhoz,hogy megszeressek valakit.

2015. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki az a két ember. Ha mondjuk egy ex, aki megcsalt, de még nem zártam le a történetet, az agyammal tudom, hogy nem érdemli meg, hogy őt válasszam. Ugyanígy attól, hogy valaki szeret engem, még nem feltétlen jó ember.
2015. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

amelyik engem szeret,mert mi hasznom van ha szeretek valakit aki engem nem? ez hülyeség,aki engem szeret annak nem lesz baja :,D


aki meg nem az adios! még intek is.

2015. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Azt aki engem szeret.A másikat elengedném mint a huzat,mert oké hogy én szeretem,de ő meg nem.Aki engem szeret,őt szerethetem azért ahogy viszonyul hozzám.
2015. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Én nehezen hiszem, hogy éles helyzetben akadna olyan érzéketlen érdekember, aki hagyná meghalni azt, akit szeret, mert esetleg, aki őt szereti, azt előnyösebb megmenteni.
2015. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

aki engem nem szeret az nekem senki

ilyen egyszerű,nem tudok olyat szeretni aki nem úgy viszonyul hozzám,ha akarnám sem tudnám megmenteni

2015. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

de nem akarnám,mert ez az élet!.Aki engem szeret az tovább élhet


he

he

2015. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Én viszont akit szeretek, azok mind viszont szeretnek, tehát mindenképp őket menteném meg, nem olyat, aki szeret, de én nem szeretem, mert akit nem szeretek, az nekem semmit sem jelent.
2015. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Pl. anyukámat, akit szeretek, inkább megmenteném, mint az utcabeli srácot, aki állítólag a mai napig szerelmes belém, de én soha még csak barátságot sem éreztem iránta.
2015. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!