Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem akarok többé szerelmes lenni? Soha többé, senkibe. El lehet fojtani az érzést?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
el hát én annyit csalódtam hogy minden érzést ki irtott belőlem
2015. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
El lehet, de ahhoz nagy akaraterő kell.
2015. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz, de bölcs törekvés.
2015. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Azt úgy sem te döntöd el,kibe szeretsz bele,kibe nem.Majd az élet hozza a továbbiakat.Addig maradj egyedül,ameddig jól esik.Nekem már lassan egy éve befagyott a szívem.
2015. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

örüljetek hogy érző lények vagytok és képesek vagyunk egy ilyen csodálatos érzésre mint a szerelem :) nap mint nap

én magamat ti egymást.

2015. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Ezt én is eldöntöttem nemrég, hogy soha többé nem leszek szerelmes, és nem fogok olyan férfivel járni, akiért én jobban odavagyok, mint ő értem, és tessék, most meg olyan szerelmes vagyok, hogy se látok, se hallok.
2015. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Minden érzést el lehet folytani, persze meg van a maga ára. Nem egyszerű és nem is fájdalom mentes.
2015. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

"Ezt én is eldöntöttem nemrég, hogy soha többé nem leszek szerelmes, és nem fogok olyan férfivel járni, akiért én jobban odavagyok, mint ő értem, és tessék, most meg olyan szerelmes vagyok, hogy se látok, se hallok."


Mert hapsi függő vagy.

2015. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem el lehet de valóban fájni fog valahol és valamikor.
2015. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem az expárodnak lesz a rosszabb, hanem neked... inkább csak hagyd, hogy eltűnjön az érzésed mögül az energia, de ne fojtsd el...

Személyes üzenetben talán ki tudnám fejteni, hogy miért is..., de itt nem fogom...

2015. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!