Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így manapság?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom (és tapasztalom is az életben), hogy egyre többen képesek igába hajtani a fejüket egy olyan kapcsolatban, ami katasztrófális. Tehát nem csak rámondjuk, hogy jaj, ilyet ne, hanem valóban, talán maga az illető is belátja, de valamiért foggal körömmel ragaszkodik a férjéhez/feleségéhez/barátjához/barátnőjéhez.

Nem számít, ha megalázza, kihasználja, megcsalja, undorító módon kezeli, megveri, nem foglalkozik vele a párja, ő mégis próbálja mártírként feltűntetni, mintha ez csak egy kisebb botlás lenne.

Ennyire boldogtalanok manapság az emberek és ennyire kilátástalan minden, hogy eljutott a többség oda, hogy mindegy, hogy ki, csak legyen valakim?

Miért alázkodik meg egy nő maximálisan egy férfinek... A férfi pedig miért nem tud a lábára állni és nyitni a nő felé, tisztelni? Vélemények?



2015. júl. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért maradnak így, mert valami pozitív mégis van abban a párkapcsolatban, amit értékelnek. Például a partner nagyon-nagyon jóképű, nagyon tehetős, vagy van benne valami különlegesség, ami miatt ragaszkodnak hozzá. Ha nincs pozitív tulajdonsága a partnernek, vagy időközben megkopott, akkor meg a társfüggőség az oka, amit egyébként rengeteg nőnél tapasztalok. Addig nem lépnek ki egy borzalmas kapcsolatból, amíg a következő biztosra nem ígérkezik. Sokan nő fosik az egyedülléttől, és emiatt sok a magányos srác is, akiknek egy cseppnyi esélyt sem adnak, mert a nőknek már a zsebükben van a következő kiválasztott.
2015. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt hiszik, hogy nem találnak jobbat és még a rossz is több, mint a semmi. Sokaktól hallottam azt. Fogalmam sincs, hogy képesek így élni...én is beleestem ebbe a hibába egyszer, de nem bírtam elviselni, hogy ilyen sz.r legyen az életem, aztán összeszedtem magam és kiléptem a kapcsolatból.
2015. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik inkább elviselik mindezt, mintsem, hogy egyedül maradjanak. Például a férfi (és környezete) elhiteti a nővel, hogy rajta kívül senki nem fog összejönni vele.


Vannak olyanok, akiknél a külső felülír mindent, a nő mindig ragaszkodni fog hozzá, mert jóképű és lehet vele villogni.


Hasonlóan vannak, akik a pénz miatt maradnak, mert nekik megéri, hogy nem kell dolgozni, anyagilag biztonságban vannak, cserébe elviselnek mindent.


Ez az én véleményem.

2015. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj ha mások igába hajtják a fejüket,én ezt pl nagyon tudom élvezni,és szerintem sok más ember is.

Az erősebb akarat érvényesül

ami természetes.

2015. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyesek feladják a boldogságukat a társadalmi nyomás miatt. Engem meg azért szólnak meg, mert én ezt nem teszem.
2015. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Interferencia ***** válasza:
Manapság?! Mert régen szerinted mi volt?
2015. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is éltem ilyen kapcsolatban, másfél évig voltunk együtt, abból az első fél év volt csak boldog. a maradék időben eleinte még a reménykedés miatt maradtam vele, hátha megjavul, végül meg a kötődés és a félelem miatt, mivel rendszeresen zsarolt érzelmileg és szó szerint nem mertem otthagyni. de végül úgyis az lett a vége, hogy kidobtam, mint macskát szarni, és azóta visszagondoltam párszor, és hát hamarabb is megtehettem volna. na de mindegy is :D

17/L

2015. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!