Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le az ilyen nőket már manapság?

Figyelt kérdés

pl mondják hogy a nőnek a konyhában a helye meg otthon meg ilyenek de amikor meg egy nő azzal áll elő hogy ő inkább lenne otthon a konyhában meg háztartásbeli meg gyereket szülni akkor már lenézik hogy ingyenélő meg naplopó...pedig ez is egy munka és régen is így volt..

Akkor még se ezt akarják vagy minek mondják?!


2015. máj. 15. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

A férfiaknak semmi sem jó. Maguk sem tudják, mit akarnak. Ha nekik tetszik egy lány, csak azért, mert jó a teste, az oké, de ha egy lány válogat és egy srácot kikosaraz, mert nem jön neki be, akkor rögtön ribizli lesz.

Nem lehet általánosítani, vannak normális srácok, normális értékrenddel, de nagyon sok az idióta.

De a nők között is vannak idióták.

Mindenhol vannak idióták.

2015. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Azért ez nem ilyen egyszerű, meg nem így működik a mai világban.
2015. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell másokkal foglalkozni. Minden család úgy él, ahogy akar. Ha nekik úgy jó, vezetheti a férfi a háztartást, miközben a nő munkahelyen dolgozik.
2015. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Ez egy nagy általánosítás! Én férfi vagyok és boldog lennék ha egy ilyen nő lenne a felségem. Kereshetnék annyit, hogy ez mind meglenne. Szép családi ház, autó. Rendezett kert. A feleségemnek nem kell dolgozni. Otthon van.Rendbe tart mindent. Van 3 vagy 4 gyermekünk és annyira jó haza menni, hogy egy drága szertő feleség vár. Ő nekem egy csodálatos otthont biztosít, én meg annyira boldog lennék hogy ilyen családom van. Nagyon sok férfi vágyik erre. Ebben az országban sajnos ez nem megvalósítható, mert nem lehet egy férfinek ennyi fizetése. A nők nem akarják! Az emancipáció sok rosszat is hozott.

A nők mondatai: Miért maradjak itthon én nem dolgozhatok, nem kell, hogy eltarts. Nem csak nekem kell szagolnom a gyerek szaros pelenkáját! Nekem is ugyan úgy van jogom bármit tenni mint neked! Nem vagyunk a középkorban, hogy egy férfi mondja meg mit tehet egy nő. Egyenlő kasszán vagyunk csak te nem érted meg, hogy egy nőnek több mindenre van szüksége! Majd ha annyit mosogatsz, takarítasz, főzöl mint én akkor lesz több szex. Ja hogy tegnap kitakarítottál és megfőztél? Ma legyen? Nem ma fáj a fejem! Mit nézegetted azt a bögyöst az utcán? Nehogy már megadjam a facebook jelszavam, hát akkor elválna ha látná amit nekem írogatnak ezek a malac férfiak. Nekem jogom van úgy öltözni ahogy akarok. Minibe és nyitott blúzzal. Mit nézeget az a szőrös majom. Nem látja, hogy a mellette lévő magasnak ringatom a csöcsöm? Mi nők határozzuk meg mikor van szex! Szarom én le, hogy neki többet áll. Igen én úgy gondolom, hogy a férfiaknak az a mocskos szex mindig elönti az agyukat, ezért mi nők okosabbak vagyunk! Bár ott az a magas sportos rám mászhatna!

Ugye mennyire igaz hölgyek? Kicsit másképp kellene gondolkozni és nem ennyire emancipáltan. Kedves kérdező sok férfi nevében köszönöm ha így, nem annyira emancipált, hanem hagyományos nőként gondolkodol!

2015. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
4.: megkérdezhetem, hogy miért baj az, ha egy nő szeretne dolgozni és úgy érzi, többre hivatott, mint hogy csak a koszos tányérokat mosogassa otthon?
2015. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
5-ös. Dolgozzon. Ha többre hívatott! Csak feleség ne/ ilyen emancipált mint amit az előbb leírtam/akarjon lenni!
2015. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
6.: szóval szerinted, ha valaki feleség lesz, az automatikusan alávetődik a férfinak és csak egy kiszolgálószemélyzet lesz saját akarat nélkül.
2015. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%
7-es. Hol írtam én ilyet? Nem kell a feminista szöveg. Az, hogy egy nő miben vetődjön alá igen, azt szeretném én/ mint férfi aki ezért tiszteli és szereti/meghatározni.
2015. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le! De ismerek olyat aki 25 éves és még sose dolgozott. 16 éves en terhes lett és azóta otthon van a férfi meg eltartja.
2015. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

Elvileg jó is lehetne a dolog, van egy nő aki szeretne a tradicionális családmodell szerint élni (vezeti a háztartást, gyereknevelés stb.), vannak férfiak akiknek szintén ez az igényük (4-es válaszoló).

De ilyenkor mindig megjelenik egy p*csa a femináci retorikájával, aki szerint a nő kiszolgálószemélyzet lesz saját akarat nélkül, meg szülőgép stb. (A férfi meg ATM automata.) Ezek a feministák nézik le a hagyományos felállást, nem a férfiak.

2015. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!