Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha emiatt sötét kárörömöt erzek?

Figyelt kérdés

36 eves férfi vagyok. Későn érő gyerek voltam,sportos de vekony alkattal,gyerekes arccal ezert a korosztályom tudomast se vett rólam es a korán érő,ferfias,borostas fiukat istenítettek.

Mostanra viszont a legtöbb egykori szép lany teljesen megkopott,megereszkedett,a koran erett egykori osztalytarsaim meg kopaszodnak,pocakot eresztettek,45-nek nez ki nagy reszük.


Én viszont alig 30-nak,a testem most van a csúcson,megtalaltam a stílusomat. Felemelő erzes hogy osztalytalalkozokon az agyonvakolt,megereszkedett nők akik egykor kutyaba sem vette,most vagyakozva es irigyen bamulnak a pocakos,szakallas ferjeik mellől.

Mit gondoltok erről?


2015. jan. 3. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

szánalmat érzek

nagyobb örömöd ne legyen

2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy ettől rossz ember, de 36 évesen már azért lehetne több eszed és nem ilyenekkel kellene foglalkoznod!
2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

zsákold le sorba az összeset a p!csába!!!!!!

Eljött a te időd.

2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, nekem is jól esne ;D
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is jólesne. :)
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ettől nem vagy rossz ember, de valahol még nem léptél túl e szerint a régi sérelmen, hogy annó a nők nem érted bomlottak, szóval ezt nem ártana most már feldolgozni :)
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, üdv. a klubban.
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem erdekel ennyire,par evente talalkozom velük,csak nemreg volt egy ilyen es ott jutott eszembe.
2015. jan. 3. 21:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Es nem zsakolom be őket,ha vannak friss 25 evesek is..:)
2015. jan. 3. 21:25
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Most minden nőt megkell kúrnod aki él és mozog. Sőt, minél többet cipelj el magaddal és találkozz a régi osztálytársakkal. Hadd lássák mire vitted, és ez neki már nem megy :)
2015. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!