Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek rosszul esik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek rosszul esik, ha azt mondják rátok, hogy nem vagytok szépek csak átlagosak?

Figyelt kérdés
Őszintén!

2015. júl. 13. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten csúnya vagyok, nekem már az is bóknak számít, ha azt mondják rám, hogy átlagos :D
2015. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, miért esne rosszúl? Párom gyönyörűnek lát és is elégedett vagyok akkor miért kéne idegenek véleményére adnom? Plussz soha nem a külsőmmel dolgoztam vagy értem el ahol ma tartok. Úgyhogy akkor sem történne semmi ha tényleg átlagos lennék. Az ember úgyis megöregszik szerintem téves egy külsőre alapított önértékelés vagy megélhetés (ok modelleknek nem).
2015. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondta még senki, de nem hinném, hogy adott esetben különösebben rosszul érintene, mert magamat csinosnak és szép arcúnak látom, békében vagyok a külsőmmel, és innentől fogva mindenki azt mond, amit akar, (a szépség eleve elég szubjektív dolog, amit érdemes elfogadni), ha meg esetleg valaki valami nagyon bántó megjegyzést tenne rám, azt is úgyis úgy tekinteném, hogy inkább szól a másik ember érzelmi intelligenciájáról, mint az én külsőmről.
2015. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok kamasz, amikor az esetek felében azt mondták szép vagyok, a másik felében meg, hogy ronda így végig bőgtem estéket, mert mivel senki se udvarolt nekem, így tényleg elhittem, hogy ronda vagyok. Felnőve már a visszajelzések alapján átlagosnak mondanám magam. Van akinek szép, van akinek átlagos, van akinek átlag alatti, aki szépnek gondol azzal együttélek, így igen, rosszul esik ha rondának mondanak, de hogy átlagosnak? Az egyáltalán nem. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok se modell alkat (bár magasságom megvan hozzá - 186 cm), se szépségkirálynő. De kedves vagyok, eszem is van, páran jófejnek tartanak így ha nem tudnám elfogadni magam és félre tenni a "csúfolódok" véleményét egy besavanyodott banya lennék. Tehát tény, rosszul esik ha rosszakat mondanak rólam, de nem ezeken pörgök.
2015. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az vagyok a legtöbb embernek, én is annak tartom magam, így nem.
2015. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mumusan ***** válasza:
Nem esne se jól, se rosszul. Persze attól is függ hogy ki mondja.
2015. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Én sem értem azokat, akik leszarják mások véleményét...

Amúgy ilyen nincs, ezek az emberek hazudnak.

2015. júl. 13. 10:15
 8/19 anonim ***** válasza:
Jajj hát én sosem voltam szép,csak gusztusos :D Persze nem volt ez mindig így,vagyis nem vettem ezt mindig ilyen könnyedén kb 24 éves koromig nagyon bántott volna ha valaki ezt mondja(mert ha ezt gondolja az egy dolog,de legalább ne mondja ki :D) Utána végül is teljesen tudatában voltam a hibáimnak(a külsőmmel kapcsolatban) így én is abszolút átlagosnak tartottam-tartom magam.Sosem hátráltatott ez semmiben,mármint az átlagosságom,így nem érzem ezt negtív dolognak.
2015. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez annyira relatív amúgy, hogy hol a szép és az átlagos közötti átmenet. De már ha csak megnézzük a fiatalok nagy részét akkor átlagos, mert kb. ugyanúgy néznek ki (ruha, stílus, haj) semmi egyediség nincs benne.
2015. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jaj, ne válaszoljatok már ennek a nyomoréknak...
2015. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!