Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív szülők! Együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív szülők! Együtt alvás?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, komoly kapcsolatban, biztosak vagyunk benne, hogy később esküvő is lesz belőle. Régebben szerettem a barátnőimmel szórakozni, amióta együtt vagyunk teljesen megkomolyodtam, jó hatással van rám a kapcsolat. Szüleimnek sincs semmi kifogása a barátom ellen, de együtt alvásról szó sem lehet. Én 19/L, ő 20/F és a szüleim nem hagyják, hogy együtt aludjunk. Mondván, majd kibeszélnek az emberek meg hogy ez korai.. nem kell elköteleznem magam stb. Minden kifogás volt már. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy sikerült túllendülni ezen?

2015. júl. 13. 12:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De náluk aludtunk már együtt, de akkor is azt mondtam, hogy barátnőnél voltam. Az lenne a lényeg h ne kelljen hazudnom és végre megtörjenek.


Hát nem tagadnak ki, szimplán nem maradhatna itt. Olyan helyzetbe meg nem hozza magát sem, hogy letáborozzon itt aztán nagy veszekedés után kilegyen dobva. Mert ez lenne.

Nem fogom elveszíteni, ennél komolyabb a kapcsolatunk, mint hogy azért elhagyjon, mert nem alhat nálam. Felfogja, hogy ilyenek a szüleim. Teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, szóval ezen nem múlik semmi, csak hát valljuk be örülnénk neki.

2015. júl. 13. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg aput, hogy szerinte csak éjjel lehet-e szexelni?

Hidd el, ez a baj. Általában apukák nem bírják elviselni azt a tudatot, hogy a kicsi lányukat a szomszéd szobában döngeti valaki :o


Nálunk engedték ugyan az együttalvást, de csak barátomnál. Otthon szó sem lehetett róla. persze tudték, hogy pl nyáron, ha elmennek valahova, mintjárt ott alszik mindkettőnknél a fiú, de az mégsem olyan, akkor ők ugye nincsenek ott.


Ez kicsit amolyan struccpolitika :o

2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen, biztos vagyok benne, hogy ez is nagyban közrejátszik :S
2015. júl. 13. 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, és a párom még mindig nem aludhat ott nálunk... :D Sőt, napközben sem lehet ott, a "nem csak éjszaka lehet" megjegyzésekre reflektálva. Anyám egyszerűen kitiltotta, mert rendes férfi ne járjon fel egy nőhöz, az olyan utcalányos - amúgy meg az ő lakása, ő dönti el, hogy kit enged be...

Sajnos, azt kell mondjam, ha ennyire eltökéltek a szüleid, akkor nincs sok remény rá, hogy engednek. Én a helyedben azt a verziót kezdeném el pedzegetni, hogy mi lenne, ha te nála... Mert ha jól értem, nálatok ezt sem engedik.

Egyébként nem gondolkodtatok még albérleten? Ha komoly a kapcsolat, ennyi idő után talán érdemes lenne belevágni.

(Nálunk családban volt hasonló szitu, ilyen nemengedem dolog lezárására: a leányzó egy nap hazament. "Anya, én holnap elköltözöm. Ha ellenzed, soha többé nem látsz. Segítesz összepakolni?" Anyuka segített, a leányzó azóta férjnél van, anyuka a férjjel is megbékélt szépen lassan.)

2015. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hajaj, ez sem egyszerű eset. :D

Nem, albérleten nem, amúgy nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, nem is szeretném még őket itt hagyni, meg a munkám is a családhoz köt.

Csak gondoltam felteszem a kérdést hátha valaki járt már így és van erre valami "gyógyír". :D

2015. júl. 13. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!