Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális a következő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális a következő?

Figyelt kérdés

Megkértem reggel a páromat (nő), hogy mosson már fel, mert tiszta mocsok a szoba.

A padló kétharmada tele volt szórva ruhákkal, zsepivel, szeméttel, cipőkkel.

Erre ő nekiállt, és áttörölte az egyharmadát. Pedig kértem, hogy pakoljon el.


Miután erre ő nem volt képes, kiment, én nekiálltam elpakolni és felmosni.

erre bejött, hogy adjam oda a felmosórongyot majd ő csinálja, aztán nekiállt ugatni, hogy milyen szarul csináltam mert tele van apró porral a padló és miért nem söpörtem fel előtte....


1: mennyire normális, hogy nekem kell elvégeznem azt a munkát amire ő valamiért nem képes?

2: mennyire normális, hogy ő nem képes normálisan felmosni rendet tartani?

3: az mennyire normális, hogy ha mindezek ellenére mégis megcsinálom, még belém is köt és leugat?


Ne foglalkozzak vele?

Vagy jön a világvége?

Tegyetek rendet a fejemben, mert én úgy érzem nem tisztelnek eléggé.


2015. júl. 13. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyikőtök sem normális.


Te azért, ahogy beszélsz meg elvársz a másiktól dolgokat, ő meg azért, mert veled van.


A normális az lett volna, ha egyikőtök elpakol, a másik feltöröl.

2015. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
87%

Hát annyi esd azért neked is lehetett volna magadtól is, hogy a felmosás előtt legalább seperj össze, mert csak szétmázolod a port...


és a használt zsepiket a kukába a cipőket meg a cipőszekrénybe kell tenni... így nincs kupi...

2015. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
83%
eszed*
2015. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nalatok van olyan, hogy munkamegosztas?
2015. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Számomra az a döbbenetes, hogy egy olyan emberről írsz így, akit elvileg szeretsz, aki a társad, akivel kölcsönösen támogatnotok kellene egymást...

Ha ilyen kicsinyes dolgokon azon kezdesz el agyalni, hogy mi "normális" és mi nem, akkor komoly gondok lesznek ebben a kapcsolatban...

Játszmázni nem normális. Megszokott, de attól a kapcsolat egyáltalán ne lesz jobb. Gondold végig, hogy mi is a célod: az, hogy neked legyen igazad, vagy az, hogy mindketten jól érezzétek magatokat a kapcsolatban...

2015. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, ha egy nő magától nem veszi észre azt h kupi van és rendet kéne csapni. Ez alól csak akkor van mentség, ha beteg, terhes és a végén jár nagyon, vagy éppen nemrég szült és pár napja van csak otthon. Ezekben az esetekben kötelező átvállalni a munkát. Minden más esetben munkamegosztás.. de elsősorban és alapvetően a nő feladata a háztartás ellátása. Persze ez csak akkor működik ilyen szépen, ha a férfi is azért odateszi magát és segít amiben tud. 30N
2015. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már az nem normális, hogy a földre dobáljátok a taknyos zsebkendőket, meg a szemetet.
2015. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!