Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen zavarnak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen zavarnak ezek a képek a barátom gépén, nem tudom mit tegyek, túl hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Barátom megkért,hogy pár képet másoljak fel a gépére a Képek mappába, és ott láttam egy csomó képet,amik régebb készültek ugyan,de szinte mind lányokkal van rajta. A legjobban az zavart,amelyeken az első nagy szerelmével van, ilyen olyan helyeken. Nekem azt mondta még az elején mikor ilyen dolgokról beszéltünk,hogy előttem csak egy lányba volt még nagyon szerelmes, belé, és ő nem is akart tőle semmit, szóval nem voltak együtt. Most mégis itt egy csomó kép róluk,kirándulásokon, megtartotta őket.

Annyira rosszul esett látni őket,azóta is gombóc van a torkomba. Lehetne azt mondani,hogy csak emlékbe vannak ott,meg előttem is volt élete stb...de én nem tartogattam meg annyi képet a volt nagy szerelmemről, elsősorban azért hogy majd ne legyen félreérthető másodszor meg csak úgy tudtam lezárni,ha eltűntetek minden vele kapcsolatos dolgot.Egy közös képet eltettem vele egy doboz aljára és ennyi emlék elég is öreg koromra.


Szerintetek hülye vagyok amiért ez rosszul esik? :( 19L


2015. júl. 13. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is rosszul esne...

Viszont ha valami szép emlék, azt nehéz kidobni.


Volt egy rossz 2 hónapos "kapcsolatom", na az abban az időben készült képeket gyökerestül kiirtottam mindenhonnan, ahonnan tudtam.

2015. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Önbizalom hiány. Kisebbségi komplexus. Pszichológus.
2015. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek persze, hogy nem esik jól látni a volt szerelmével a párját.

De ezt el kell fogadni h az akkor volt.

2015. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, hiszen az érzéseit az ember nem tudatosan alakítja. De én maximálisan megértem a barátod. Az emberek nagy része szereti megőrizni az emlékeit. Én sem dobtam ki a volt barátommal/barátomról készült képeket, holott már 7 éve(!!) nem vagyunk együtt. Nem is szeretném. Az életem része volt, szerettem, örülök, hogy van róla emlékem.

Szerintem önző dolog lenne elvárni, hogy emiatt dobja el ezeket.

2015. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, szóval abból a szemszögből tudok nyilatkozni. Én is megtartottam eddig minden barátnőmről minden képet 15 éves koromig visszamenőleg, de ez nem jelent semmit arra a lányra nézve, akibe épp szerelmes vagyok. Az, hogy megvannak a képek, nem jelenti azt, hogy minden nap előveszem és a régi kalandjaimról ábrándozok. :) Szép emlékek, hiszen mindannyiukkal jóban vagyok, de már nem úgy gondolok rájuk.


Nem tartalak amúgy hülyének. Talán ha békésen váltál volna el az exedtől, másként gondolnád. Remélem, hiszel nekem és tudtam segíteni. :)


22/F

2015. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Látom, jól le lettem pontozva, így kicsit kifejtem a dolgot.


A két hónapos rossz kapcsolatomnak azért lett vége, mert kiderült, végig hazudott nekem, és meg is csalt. Ezért töröltem az emlékét is mindenhonnan. Egy ilyen emberre emlékezni sem szeretnék.


Köszönöm.

2015. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal a válaszolókkal, akik szerint ez egy normális dolog, viszont! vegyük már észre, hogy a fiú azért elég szépet hazudott a történetben. Nyilván senkinek sem esik jól, ha szembe találja magát a korábbi kapcsolatok emlékeivel, na de kifejezetten bántóan esik, ha olyasvalakivel kapcsolatos emlékekkel találkozik, akivel elvileg nem is volt semmi!
2015. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Biztosan igazatok van,de nem tudok mit tenni az érzésem ellen.

Tudom,hogy nem várhatok el tőle olyasmit hogy törölje őket,de olyan rossz érzés látni azzal a sok lánnyal. Pláne úgy,hogy némelyikről külön mappája is van, ahol csak arról a lányról vannak képek.

Legtöbb ölelgetős,puszilós, bikinis kép :((

2015. júl. 13. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Emlékek.

Attól, mert te a múltadnak még a nyomát is felégeted, és sóval felhinted, attól másnak még szüksége van az emlékeire.

Főleg a mai világban, amikor semmibe nem kerül pár tucat képet elkattogatni.

"Egy közös képet eltettem vele egy doboz aljára és ennyi emlék elég is öreg koromra."

Másnak meg nem. Egyetlen kép életed egy teljes szakaszáról csöppet kevésnek tűnik.


Te vagy még kicsit naiv és tapasztalatlan az élet dolgaival kapcsolatban.

Lezárni valamit meg nem egyenlő azzal, hogy mindent megsemmisítesz, ami rá emlékeztethet. Sőt, ha te csak így tudsz valamit lezárni, akkor azt még nem is zártad le igazán odabent. De ez már más kérdés.


Az emlékek nem csak annyiból állnak, hogy egy arckép, meg ami az ember fejében megmarad belőle. Egy kirándulás, egy nyaralás, akármi mind-mind emlék.

De csak emlék, semmi több. Feleslegesen gyötröd magad. Ha mondjuk tegnapelőtti dátummal találnál hasonló képeket, azt mondanám, hogy van ok aggódni, de jelen esetben ezen legalábbis nincs.

Az mondjuk nem a legjobb, hogy hazudott, bár tudod, a kezdeti fázisban sokan hajlamosak az igazság helyett inkább azt mondani, amit a másik hallani szeretne. Amit persze egyáltalán nem helyeslek, elvégre egy kapcsolatot az őszitne bizalomra kellene helyezni, máskülönben ilyen problémákkal találja szembe magát az ember. Azt gondolom, ezt át kéne alaposan beszélnetek, főleg az őszinteség témát.


Viszont az emlékek miatt ne aggódj.

Én is megtartottam minden kellemes emléket. Van egy kis szekrény a szobámban, amiben a "múltam" van. Fényképek, ajándékok, levelek... sőt, egyik volt barátnőm kapcsán (távkapcsolat volt) még a vonatjegyeim is ott vannak, amikkel hozzá utaztam.

És? Ez nem jelent semmit. Egyik exemtől sem akarok már semmit, amit egyszer lezártam, az nálam lezárt dolog. Sőt, még újra is kezdhettem volna egyik exemmel, de részemről még csak a lehetőség sem merült fel, egész egyszerűen mert a mostani barátnőm az, akiben az igazit látom.

De ettől a múltam még megtörtént, és ezt kár erőltetetten tagadni.

2015. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint lány, én is megtartottam az előző "exemmel" készült képeket. Igaz, nem voltunk együtt, de akkor is kellemes emlék marad számomra minden perce :) 20 L
2015. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!