Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is baj, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is baj, ha egy férfi másokat hibáztat, ha tényleg mások a hibásak?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy senki nem szeretne olyan emberrel párkapcsolatot, aki szerint mindig más a hibás, legyen az férfi vagy nő.

De úgy vettem észre, hogy ha tényleg valamiben más a hibás, és ezt egy férfi kimondja, akkor le van szólva, hogy "ez nem férfias", pedig lehet, hogy adott esetben igaza van.


2015. júl. 13. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem zárja ki, de azért ehhez önmagunkba nézés is kell, a probléma felülvizsgálata, mégis hogy sikerült odáig jutni, kell a változtatni akarás, és cselekvés.

Te is benne vagy, ha valami rosszul sült el, hagytad magad, nem vettél észre dolgokat, nem voltál elég körültekintő... stb. Ebből tanulni kell, értékelni, és megoldást találni, hogyan kerülhető el máskor.

Tudod, ha egy kisgyerek labdázik és kiszalad vele az utcára, rádudál egy autó, megijed, nem biztos, hogy máskor is ki fog szaladni, de azért labdázni máskor is fog, csak már jobban fog figyelni. Egy gyereknél ez még nem tudatos, de egy felnőttnél tudatosítani kell.


Tudod, hány olyan embert ismerek, akik belesüppedtek egy problémájukba, és várják a sült galambot? Nyavalyognak, mutogatnak erre, arra, politikusokra, családra, mindenki szemét és ők az áldozatok. Tenni meg semmit nem tesznek, hogy jobb legyen, csak ülnek a fenekükön és siránkoznak. Én is tudom, hogy bizonyos problémáimhoz kik járultak hozzá, de mindig talpra álltam, pedig voltam már nagyon a gödörben is. Magamat is figyelembe kellett venni, miben tévedtem, a múlton nem lehet változtatni, de ha tanulok belőle, máskor már el tudom kerülni.

2015. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11: Már leírtam, de akkor megteszem még egyszer. Azokkal nekem is bajom van, akik hibáztak, és másra kenik, meg várják a sült galambot.
2015. júl. 13. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Értelek. :-)

Figyi, nem baj, ha tisztában vagy vele, kik "segítettek hozzá" 1-1 kellemetlen helyzethez, de ez nem elég, hogy megoldd a problémát. Nem attól nem leszel férfiatlan, mert átlátod a problémát. Azzal van baj, aki rágódik rajta, mint a gumicsonton. Így stimmt? :-)


Itt az oldalon van pár fazon, akik pont az a bosszantó kategória, lehet, hogy te is láttad már a hozzászólásaikat, az "ártatlan báránykák".

2015. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt mindig mindenről a férfi tehet, már megszokhattad, a nők soha semmiről...

Ahogy Mrs. Carmody mondta a The Mist filmben: "Itt soha semmi nem az ő hibájuk"

2015. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!