Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem jo egyedul, miert olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem jo egyedul, miert olyan furcsa ez?

Figyelt kérdés
2 parom volt eddig, mindketto olyan ami sok no vagya, a belso tulajdonsagokat tekintve. Tenyleg ritkasagnak szamitottak. Minket kapcsolatnak vege lett es nekem igy jo is, nincs senkire szuksegem. De mindenki, a kornyezetem bombaz azzal, hogy de nekem kell vallaki mikor lesz mar stb. En igy boldog vagyok miert olyan hihetetlen ez?
2015. júl. 13. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert az ember alapvetően egy társas lény.

Hogy most boldog vagy, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy később - vagy akár mindörökké - boldog leszel így.

2015. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A te életedet te éled, senki nem tudja jobban rajtad kívül, mitől vagy boldog. Nyugi, más is megkapja, aki egyedül van, főleg idősebb rokonoktól, akik fiatalon házasodtak. Ha te most így boldognak érzed magad, akkor élj így, ha majd másképp akarsz élni, akkor meg majd változtatsz rajta. Nem?
2015. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Mond azt hogy van barátod, de nem komoly csak kavartok. Be se kell mutatnod mivel nem komoly és leszáll mindenki rólad. Problem Solved.

Igazából ha más lenne a reakciód, kicsit agresszívebb, amikor ezt a témát neked felhozzák, rögtön nem kérdeznék többet meg.

2015. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fura egy dolog ez, hogy nem igazán fogadják el, ha valakinek így jó. 2 dolog jutott eszembe:

1, "De mindenki, a kornyezetem bombaz azzal, hogy de nekem kell vallaki mikor lesz mar stb.":

lehet, hogy egy kívülálló lát benned valamit, és hogy neked a személyiséged olyan, hogy valóban jó lenne, ha valaki lenne melletted (ezt nem rossz értelemben írom/gondolom én sem, de lehet, hogy te úgy tudsz önmagad lenni, ha van melletted valaki, akivel kölcsönösen tisztelitek egymást);

2, Sok ember csak azért akad ki azon, hogy valaki egyedül van, mert látja, hogy így is kerek tud lenni az élet (társ nélkül), és ez frusztrálja őt, mert neki már nem feltétlen van meg az a fajta szabadság, amit az egyedüllét adhat.

2015. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
attól tartanak, hogy magányosan fogod végezni. eljön az idő amikor a barátaid nem keresnek, mert elfoglaltak lesznek a családjukkal és az-az idő is elfog jönni amikor már a legközelebbi szeretteid sem lesznek többé. Az élet ilyen. Forog az idő fogaskereke. Egyszerűen szükségszerű, különben az ember bedilizik a magányban, ha már senkije nem lesz.
2015. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Probald meg az elso lanyal erzelem nelkul aztan majd kialakul
2015. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
# 5/6 Időpont ma 23:21 - Anyai nagyanyám apja 40 éves se volt, amikor meghalt, dédmamám egyedül maradt a lányaikkal, de nem ment újból férjhez, mert félt, hogy olyan pasit fog ki, aki rosszul bánik a gyerekeivel, mivel neki ilyen mostohaapja volt. Tudod, csak mert valaki nem él párkapcsolatban, még nem feltétlenül magányos, és aki kapcsolatban él, nem biztos, hogy boldog.
2015. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
7es a kérdezőnek nincsenek gyerekei, most róla van szó. nyilván ha a majdani férje elhagyná és a gyerekeket is vele hagyná akkor nem lenne magányos, mert ott vannak a gyerekei. Általában nem a szülő temeti a gyerekeit, hanem fordítva. De most arról van szó, hogy se társ, se gyerek nincs. Most erről beszélek.
2015. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

# 8/8 Időpont tegnap 23:45 - Nos, dédmamám olyan korban vállalta, hogy egyedül neveli fel a gyerekét, amikor ez nem volt szokványos, és igenis elvárták volna tőle, hogy menjen férjhez.

Senkinek semmi köze más magánéletéhez, ha ő társ nélkül akar élni, akár végleg, akár csak egy darabig, szíve joga, saját döntése, és ettől még nem lesz magányos. Vannak olyan összeférhetetlen természetű emberek, akiknek hiába van családjuk, nem látogatják, mert emberileg olyan, hogy ezt a reakciót váltotta ki a viselkedésével, és elmarta maga mellől az embereket.

2015. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
9es remélem akkor is ezt fogod gondolni ha már túl leszel 60-70 éves korodon.
2015. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!