Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kedves vagyok, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Külsőre elég szép(ezt a külső vélemények alapján, lányok, fiúk, felnőttek egyaránt, nem csak rokonok. :) )

A belső tulajdonságaimat tekintve a férfiak egytől egyig azt mondják, hogy túl kedves és túl jó vagyok. A legtöbb azt mondja, hogy álomnő vagyok, ilyen nem létezik, mégis mindig engem ejtenek pofára.

Az elején tök jól alakulnak a dolgok, majd miután a srác felkeltette az érdeklődésem, kedvesebb leszek, jobban nyitok, és ennek hatására az összes teljesen megörül, majd már magától értetődő, hogy én vagyok nekik, a végén lekoptatnak, és hiába veszek vissza, már nem keresnek. Kicsit ki vagyok, mert ebben a hónapban kb. 3 ilyen eset volt. De nekem meg ilyen az alapszemélyiségem, nem tudom, milyennek kellene lennem...ha mond valamit, érdekel, visszakérdezek, BESZÉLGETÜNK. Az elején mondják is, hogy nem olyan vagyok, mint a többi lány....mégis engem kosaraznak ki a pasik...


2015. júl. 14. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

keress tovább, hidd el egyszer valaki nagyon is becsülni fogja ezt benned :) ne add fel és ne változz meg...


22F

2015. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22F! :) De jó volna egy ilyen lány nekem! " Volna csak"
2015. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!