Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik nem jönnek ki jól a párjuk szüleivel?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok, és sajnos a párom anyukája elviselhetetlen. Nem velem van probléma, mert eddig még minden párkapcsolatában talált hibát. Nem tudom, hogy fogjuk elviselni egymást..


Van valaki hasonló helyzetben? Hogy szoktátok meg?



2015. júl. 14. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben. Az anyukája mindent megtett szinte, hogy ne tudjunk együtt lenni. Nem a személyemmel volt a baja, hanem hogy a "kicsi" (22 éves) fia mással tölti inkább az idejét. Állandóan veszekedett vele, amitől a barátom (most már szerencsére ex barátom) ideges volt, és ez rá nyomta a bélyegét az együtt létünkre. Mindennel tömte az anyja a fejét (pl. hogy megcsalom). Ezáltal elviselhetetlenül féltékeny lett. Egy évet jártunk, és mondhatom, hogy az anyja miatt lett vége a kapcsolatunknak, egyszerűen nem bírtam tovább. Utána fellélegeztem, mert a sok veszekedés miatt a páromból is kiszerettem.

21/L

2015. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!