Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő költözne, munka miatt oké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő költözne, munka miatt oké lenne, de a szüleivel van gond, hogyan mondjam el? Ti hogyan cselekednétek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Ez a felállás, és most a párom kapott egy jobb lehetőséget a határhoz közelebb, amivel élni akarunk, ezt elmondta a szüleinek, akik így szorgalmazzák a gyakoribb hazalátogatást, de én nem akarok gyakrabban hazajönni (ha Mo-on élnénk se akarnék gyakrabban látogatni szülőket, mert heti 6 napot dolgozunk, örülök ha tudunk együtt tölteni időt meg lehetnek saját programjaink és életünk). Sőt akkor ők is kijönnének (majd ellakunk nálatok alapon, amíg ott laktunk szexelni se tudtunk kb mert folyton valamiért bejöttek vagy volt valami "fontos" vagy "csak szólok"), amit én nagyon nem akarok!!


2015. jún. 24. 19:42
 1/2 Mumusan ***** válasza:
Akkor látogassa egyedül a szüleit.
2015. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ugyanakkora marad a költsége a dolognak (autó) és hiába kevesebb idő az út, attól még ugyanúgy nem lesz idő pihenni mert 6 órás autóút akkor, most ez 9kb (ez is egy ok volt hogy kijöttünk mert így legalább nem 12-14órába dolgozunk naponta, régen semmi időnk nem volt se pihenni se semmire) ha most havonta egy hétvégét hazajövünk akkor az egy full rohanás, most 3-4havonta vagy legközelebb ünnepekkor akkor 2 hetet vagyunk szabin és minden barátot, szülőket, nekem tesómat meglátogatunk nyugiba, sőt nekünk is van időnk utána otthon pihenni.
2015. jún. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!