Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vannak itt olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak itt olyanok, akik azt, hogy felnézek valakire, fizikai fogalomnak gondolják?

Figyelt kérdés
Gondolok az ilyenekre. Hogy nézzek fel a barátomra, ha egyforma magasak vagyunk?

2015. júl. 14. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
ezt én se értem :D meg hogy aki nem magas az nem ffias :D sok az ostoba ember!
2015. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet én maradi vagyok,de a nő mindig legyen alacsonyabb a férfinél,mondjuk ez nálam sose volt gond 187cm vagyok,és általában 160-165közötti bnőim voltak
2015. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Mi van?? Nem nagyon ertem a kerdest... Nekem pumped gabo a peldakepem.


Na komolyra forditva: nem, felnezni akkor nezek fel valakire, ha letesz valamit asz asztalra, valami olyat, amit nagyra becsulok. Egy ember lehet tolem fel meterrel is magasabb, ha semmire nem tartom emberkent, akkor nagyon magasrol nezek le ra!

2015. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki értelmes ember, az mégcsak nem is gondol ez esetben fizikai fogalomra. Lelki, szellemi, anyagi oldala van ennek, mert becsülöd azt, aki letesz valamit az élet asztalára. Ergo tesz az életéért. Nyilván nem a fehérgalléros bűnözőkre, maffiózokra gondolok itt, hanem azokra, akik becsületesen megdolgoznak azért, amijük van a fentebb említett 3 síkon.
2015. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as az a nagyképű nyomi a példaképed?

Gratulálok,ugyanolyan felszínes lehetsz mint az a beképzelt gyerek! Szerintem egy értelmeset nem lehet beszélgetni vele olyan buta!

2015. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nálam ez a felnézek rá azt jelenti, hogy tisztelem. Hozzáteszem, ha egy pasi velem egy magas, az picike, eléggé átlag magasság alatti. És azért én nem bánom, ha legalább a páromnak nem kell minden miatt létrára állnia meg lábujjhegyre állnia, hogy jelezni tudjon a buszon leszálláskor (ha nincs a kapaszkodón jelző, csak az ajtó fölött). Elég bajom van a piciséggel egyedül is. :-)
2015. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
85%
nem azon múlik hány centis h felnézek-e vkire. Legyen az nő v ffi.
2015. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!