Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni fiúk ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni fiúk ezt hogy gondolják?

Figyelt kérdés
Ahányszor megemlítem, hogy a párom csóró, nemrég kezdett el dolgozni 80 nettóért, elég alacsony, az anyjával él akkor egyből jönnek, hogy "igen, de biztos vagyok benne, hogy jóképű". Igen, a baráromnak helyes arca van és nemrég elkezdett gyúrni, szépen izmosodik, azelőtt vékony volt 170 cm/61 kg, most 68kg. De mi ez, hogy ekkora főbenjáró bűn, hogy vonzódni merek a páromhoz? Csak akkor kiáltanak ki "nem felszínes nőnek", ha a párom csúnya, munkanélküli, fogatlan, elhízott?
2015. jún. 22. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De még is itt problémázol ezen. Nem mindegy, hogy névtelen, arctalan embereknek mi a véleményük rólad?
2015. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Régen nem én szólogattam be neked a pasid miatt?:D
2015. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

egyrészt az nagyon jó, hogy nem azt nézed, hogy mije van/nincs.


Másrészt viszont mert sokunk tapasztalta igy. Nekem EGYSZER volt csak ilyen, nem, nem jövök ide szidni a nőket, és nem is hiszem, hogy mindig igy alakul.


Akit kiszemeltem, nem kellettem neki, de nem küldött el "rendesen". Azt mondta, most jó egyedül neki. Másodjára ugyanez, kértem, hogy akkor öljük meg a reményt, azt mondta "a remény hal meg utoljára". Azóta is, úgy viselkedik, úgy cselekszik, hogy "nem szar le" engem. Tehát nem is akar elvesziteni. Mondta, hogy neki romantikus pasi kell, nem rosszfiú, és ő érte kűzdjenek, ő nem akar teperni a pasikért (tényleg, én mit csináltam félévig?)


És akkor jött egy másik pasi. Az a tipikus, nem túl magas, nem nagyonjólkinéző (csak átlagos), de olyan kék szemei vannak, meg olyan kisugárzása, amitől nektek nedvesedik rögtön. BÁRMILYEN képet tesz ki, azonnal likeolja 40 másik lány. Úgy mondta nekem a lány, hogy ezért a pasiért ment a buliba... össze is jöttek.

És akkor mi van most? Járnak 1 éve, távkapcsolat, csak akkor találkoznak, ha épp egy buliba mennek. A pasi leitatja, úgy nézi távolról, ahogy a lány, meg egy másik lány összekapaszkodnak lezbi showt előadva. Majd a pasi beáll középre szendvicsbe.

Persze a lány is érzi mostmár, hogy ez nincs rendben. Most, hogy nem foglalkozok vele, kicsit orientálódik felém. Tudja, hogy a pasija nem gondolja komolyan, de amúgy boldog, a munkájába menekül (a lány), és ő már szeretne feleség lenni, de nehéz megtalálni azt a valakit.


Ezt is érdemes végigolvasni: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


remélem értelmezni tudod, ebből csak azt akartam kihozni, hogy mi pasik igenis ezt látjuk. Lehetsz romantikus, érzelmes, figyelmes, kitartó - nem vagy jóképű? Nem kellesz.

Lehetsz nemtörődöm, link, jóképű vagy? Még én lány mászok rád.

És ezt láttam már 14 évesen is. Magas, jóképű srác, TÖK MINDEGY, hogy összevissza bukott, lógott a suliból, rendörségi ügyei voltak - ZABÁLTÁK A NŐK!

Egyszerűen azt látjuk, hogy a jóképűség MINDENT felülír! És nem tudunk ellene tenni!

2015. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ahogyan a 3-as is írja,az a valóság.


Teljesen mindegy hogy milyen vagyok belülről,ha nem születtem helyesnek.Mindent felülír az,ami egy olyan adottság,amit nem Te választasz magadnak,hanem adottság.Érted?

Pont az a baj,hogy a többinek esélye sincsen.Nemhogy nem járnak velük,de még esélyt sem kapnak egyetlen nőtől sem,ha nem jóképű...

2015. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok helyes, vékony vagyok, pénzem sincs, mégis belém szeretett egy okos, intelligens, gyönyörű lány. Ennyit erről.
2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És fordítva mennyire igaz? Egy csúnya nő mikor kap esélyt a kiszemeltjétől?
2015. jún. 22. 14:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező,attól függ hogy az a "csúnya" lány milyen külsővel rendelkező férfiakat vesz emberszámba.

Ha átlagos sráccal is szóba áll,akkor bármikor kaphat esélyt.Jöjjön nyugodtan... :)

2015. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz vele.

Ha jól keresne akkor azért csesztetnek, hogy anyagias vagy.

ha magas akkor azért mert felszínes.

Ha egyedül él, akkor pedig csak fészekfoglaló lennél.


A gyakori közönségét csak akkor szolgálhatod ki maradéktalanul, ha egy alacsony, kövér, ronda arcú, primitív, munkanélküli taplóval jössz össze.

Például Molnár Krisztiánnal.

2015. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, engem egyáltalán nem érdekel, kivel dugsz. Azt csinálsz, amit akarsz, kedves egészségedre.

Remélem, segítettem.

2015. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Mindig találnak az emberek valamit, amibe beleköthetnek. Ha nem csóró, ronda, buta sráccal kezdesz, akkor anyagias/felszínes/karrierista gonosz nő vagy. Ha viszont csóró, ronda, butával jársz, akkor rádsütik, hogy ízlésficamod van, meg hogy "mit keres Ez mellett". A lelki értékei ha vannak, nem számítanak - csak akkor, ha nem vele vagy, akkor meg azért szidnak. Tipikus van sapkád az a baj, nincs sapkád az a baj esete.

Én jóképű, szegény fiúval járok és igen, nagyon tetszik, hogy helyes. De önmagában csak a helyesség miatt nem járnék vele. Az a kezdethez kellett, hogy akarjam megismerni, hogy szexuálisan vonzónak találjam. Miután ezek a dolgok odavissza működtek, jött a többi, a lelki, az intellektuális rész. Nekem az anyagiak számítanak legkevésbé (el tudom magam tartani), én ilyen beállítottságú vagyok. Ha nem tetszik a külső, nem lesz több. Valakinek más a fontos. De hogy ezért leszólni a másikat... én se teszem fordítva.

2015. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!