Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés azoknak, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés azoknak, akik szerint "A férfi legyen 5-10 centivel magasabb! ": A 160 centis férfiak rohadjanak meg egyedül, ha nem találnak 150-155 centis lányt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 19:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ez jobban meg tud védeni duma tényleg nevetséges. Ahogy a magassarkús baromság is szánalmas. Hányszor van rajtatok magassarkú, évente 1x? Inkább arról van szó, hogy magas férfivel akartok végigvonulni az utcán, és a "barinők" előtt fel tudjátok vállalni. Nem értem, miért kell folyamatoson félrebeszélni és szépíteni a dolgokat. . Azért érdekes, h még vékonnyal sem nagyon akarnak járni. Hölgyeim, ugye mind sportos karcsú, vékonyak vagytok, azért vannak ilyen elvárásaitok? Mert Magyarországon nem sok jó alakú nőt láttam, csak nagyon vékonyakat vagy túlsúlyosat, de szinte mind magas, sportos férfit akar magának. Önkritika esetleg?
2015. júl. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%
186 centi magas vagyok lányként. 160 centis srácot majdnem a hónom alá tudnám vágni, mint a kisöcsémet ha felesel. Szóval bocs, de nekem nem menne, hogy alacsonyabb sráccal legyek. Velem egy magas simán belefér, amúgyse hordok magassarkút (minek, ígyis beverem a fejem néha), de mivel világéletemben csúfoltak a magasságom miatt, ezért a testképemmel vannak problémák. Sok alacsony ember között egy idő után elefántnak érzem magam. Egy kapcsolatban nem ezt szeretném érezni!
2015. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%

18-as: igen, valóban átlagos inkább, írtam is amúgy hogy korábban éreztem csak ezt, már nem vagyok tini. :) De a 150-es osztálytársnők hada mellett azért a 170 már magas volt :)


Egyébként a nők nagy részénél szerintem nem egy tudatos gondolat ez a törékeny nőnek szeretném magam érezni-dolog. Ez bennünk van, a többségünkben, és szerintem senki sem hibáztatható érte. Az ugyan lehet hogy könnyen beszélek, mert 170 centihez 48 kilósan egy alacsonyabb férfi mellett is simán lehetek "törékeny nő" mivel a vékony alkatom kompenzál. De szerintem nem illik, és értelmetlen azokat a nőket bántani ezzel akik már jobban túlnőttek az átlagon. Én igenis megértem az olyan 175-180 körüli ismerős lányokat akik szeretnének legalább egymagas barátot, de van 190 centis barátnőm is aki meg már egyáltalán nem veszi számításba, volt két barátja eddig, egyikük 173 volt, a másik kb. velem egymagas, és akivel most alakul neki, ő sem üti meg a 180at. A szerelem, ha spontán jön, hogy az ember valamilyen életbeli szituációban megismeri a másikat, aki szimpatikus lesz, és létrejön az a bizonyos "szikra" akkor egyszerűen nem válogat. A társkeresőzést kár ehhez hasonlítani, sajnos ilyen szempontból az tényleg olyan mint a húspiac, mindenki válogat, mert egyszerűen nem elég az inger, nem szemtől szemben történik, és úgy gondolom emiatt sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak ezek a külső dolgok, amik egy valós helyzetben elkeverednek egymással és inkább egy összképet kapunk a másikról. Mint ahogy én is megtanultam a középiskola alatt, hogy nem azért nincs fiúm mert túl magas vagyok az osztályban, a suliban stb. (hanem mert félénk vagyok és ez már nem ide tartozik), úgy az alacsony férfiaknak is muszáj rájönniük hogy a magasságnál bődületesen nagyobb hátrány az, ahogy viselkednek és megnyilvánulnak, mivel egy kisebbségi komplexusos, görcsös embernek egyszerűen pocsék a kisugárzása. Ha kemények a szavaim, elnézést, de mindezt a saját káromon fájdalmasan tanultam meg én magam is, és úgy érzem azzal már jót teszek, ha akár egy ember is elgondolkodik rajta. (és ez amúgy kemény próbatétel, szóval nem bírálom aki feladja, mert való igaz hogy MINDIG könnyebb az ilyen-olyan körülményeket hibáztatni és az út hosszú, én is csak az elején tartok, de őszintén: megéri az egyetlen életeteket eköré a felnagyított problematika köré felfűzni?)


16-os voltam

2015. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%
Légy nyugodt, a magas(abb) pasik egy része is elhajtja az olyan lányokat, akik a hónaljukig (sem) érnek és veled kb. egy magasak. Nálam is bepróbálkozott nem egy alacsony lány, de udvariasan kosarat adtam nekik, mert nem az eseteim, lehetnek akármilyen szép arcúak. A rámenősségük sem jött be, nem hatott meg a törékenységük, apróságuk.
2015. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
8%

"Egyébként a nők nagy részénél szerintem nem egy tudatos gondolat ez a törékeny nőnek szeretném magam érezni-dolog"


Ez min változtat? Ahogy korábban írtam, mintha egy hangyafsznyival tulléptunk volna már a 21 században az ösztönök szintjén (a nők legalábbis azt terjesztik magukról lsd feminizmus) Már nem kell a mammutot, meg a kardfogút levadászni (lsd szintén előző példáim)

Persze, én értem, sőt tudom, hogy francokat léptünk túl, euért magyarázom a srácooknak ezeket, hol szarkasztisan, hol leiró jellegel, hogy ezt jobb ha elfogadják, a nők ilyenek maradnak, hiába a pedagógia, meg pszichologia diploma.

2015. júl. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%
Én csak leírtam a gondolataimat, mert szerintem szebb lenne az élet ha nem folyton egymást utálnánk a saját kudarcaink miatt, de persze, értem, amúgy is túl idealista vagyok, ez az egész egy ördögi kör. (van egy mondás is, hogy az igazság fáj, nyilván a lepontozást is azért kapom, de aztán az ember egy idő után arra is rájön hogy vannak olyan személyek akik a segítő szándékot is csak belerúgásként fogják fel. Én sem fűzök hozzá semmit ezentúl, mert az időt értékesebb dolgokra is lehet használni.) Nőként egyet mondok végső soron: ha egy alacsonyabb férfi közeledik az NEM jelent minden egyes nőnél kapásból elutasítást! Ha az illetőnek nem torz az arca, nem büdös, nem kövér és ismeri a fogkefét, sampont, szóval nem igénytelen úgy ámblokk: akkor nem fog érdekelni hány centire nőtt. Legalábbis nálam így működik; de ha egy kicsit is érezni rajta hogy kisebbségi komplexusa van a centik miatt, az igenis kihat a viselkedésére, és egyből el fogom hajtani, mert egy pasi NE legyen nálam hisztisebb és komplexusosabb! Ha én el tudtam fogadni ezt meg azt magamon mióta kijöttem a tinikorból, akkor ezt tőle is elvárom, mert jó lenne legalább egyformán érettnek lenni abból a szempontból, hányadán állunk önmagunkkal. És ez már rég nem a magasságról szól, utoljára írtam le a véleményem, mert nincs kedvem hozzá, hogy holnapra már valami 40% körül mozogjon az értékelésem, holott szerintem senkit nem sértegettem, bántottam, csak próbáltam rávilágítani arra hogy talán rossz helyen keresik. Azok fognak "egyedül megrohadni" akiknek az arcáról örökké csak gyűlölet és düh tükröződik.
2015. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Varacskos Vadmalac:

Az lehet, hogy ezek a nők felszínesek, előítéletesek, de ha normális csajt akarsz, miért velük foglalkozol? Ja, mert a normális nők meg a kisebbségi komplexusodat nem szeretik?

2015. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A másik, hogy vannak bőven 150-160 centis nők is, nyilván ők meg nem igazán illenek egy 190 fölötti férfihoz, tehát adott a pálya a 170 körüli férfiaknak.
2015. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!