Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 hét együttjárás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 hét együttjárás után nagyon hamar lenne lefeküdni vele, ha úgy érzem, tényleg bízhatok benne?

Figyelt kérdés
Mindketten felnőttek vagyunk már, de ő még nem szexelt soha és mondta, hogy szeretné. Viszont én tartok attól, hogy egy túl hamar lenne. Szerintetek ennyi idő után már nem "könnyűvérű" dolog?
2015. júl. 16. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne hamar. Itt nem az idő számít, hanem az hogy mindketten készen érezzétek rá magatokat. Azt írtad, hogy ő már szeretné... vagyis itt már csak az a kérdés, hogy te benne lennél-e, de erre csak te tudod megadni a választ magadnak. :)
2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne hamar és nem könnyűvérű dolog. Szerintem.

Ez bele tartozik a felnőtt párkapcsolatba.

De ahogy te érzed, úgy tegyél és akkor nem fogsz megbánni semmit.

2015. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs túl hamar. Amikor ti úgy érzitek, hogy készek vagytok rá, onnastól nincs túl hamar, akkor is ha mondjuk ez egy hét után történik. Nem ettől leszel könnyűvérű. Szóval hajrá. :)
2015. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!