Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valakinek jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha valakinek jól indul a napja az üzenetemtől, pedig nem állunk közel egymáshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülye a kérdés, és nem akarom, hogy bárki esetleg magára ismerjen, mert nagyon egyedi dolgok (szerintem), próbálom általánosságban leírni az egészet, hátha így is érthető lesz. Szóval inkább látásból ismerjük egymást a lánnyal, vagy kétszer láttam őt, aztán egyszer véletlenül összefutottunk, ahol voltak ismerőseim, és nagyon izgult egy fontos dolog miatt. Beszéltünk pár szót, biztattam, de gyakorlatilag akkor is olyan volt, mintha régóta ismernénk egymást, és eléggé jóban lennénk, a végén a nyakamba is ugrott, átölelt, és megsimogatta a hátam, és azt mondta, hogy majd legközelebb is gondoljak rá, amikor ilyen helyzetben lesz. Később felvettem ismerősnek azon a bizonyos oldalon, és írtam neki, hogy mi újság, erre azzal kezdte, hogy nagyon örül, hogy írtam, és boldogan indul a napja. Meglepődtem, sose volt még ilyen, és nem tudok mit kezdeni az egésszel. Nem akarok belelátni semmit, valószínűleg népszerű emberke lehet, sok ismerőssel, van barátja is, tehát nyilván nem nyomultam rá, csak úgy gondolom, ilyet rendszerint nem nagyon írnak ismeretleneknek, és nem értem, mi ez. Tudom, lehet "csak úgy" is írni, de ez meg logikátlan lenne szerintem, vagy csak szórakozik, ki tudja. Mindenesetre örülnék, ha valaki tudna erre valami jó tippet mondani.

2015. júl. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, próbálkozz, esélyed 100 %, hogy van.
2015. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyrészt van barátja, és állítólag már-már együtt is élnek, másrészt meg túl sokszor hittem már jelnek azt is, amit nem kellett volna, és eddig csak ráfaragtam.
2015. júl. 17. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a dolgokat veheted flörtnek,viszont a csajt nem biztos,hogy annyira komolyan kéne venned!
2015. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy alapvetően bizalmatlan vagyok mindenkivel, bár nem tagadom, hogy azért ő is izgatta a fantáziámat, de eleve nem tudok bízni olyanban sem, aki kapcsolatban van, de így viselkedik.
2015. júl. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!