Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmondanád a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondanád a párodnak, hogy amíg külön voltatok, szexeltél pénzért, hogy rendezd az adósságaid, és annyival könnyebben tudj új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

2 hétig voltunk külön. Úgy volt, hogy végleges, és anyámhoz költözöm. Ezért felkerestem egy pénzes férfiismerősömet, aki fél óra gyönyörért kifizette az adósságaim. Azóta nem beszéltem vele, a párommal pedig újra összejöttünk, teljesen váratlanul. Félek, ha elmondom, megundorodik tőlem, de nem csaltam meg, egyszeri eset volt, sajnos okkal. Nagyon nyomaszt.


21L



2015. júl. 18. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az őszinteség híve vagyok, de ezt nem mondanám el. Egyébként is külön voltatok akkor.

Nem kell mindent elmondani, rázúdítani a másikra.

2015. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Elég olcsón eladtad magad, ha fél óra alatt megkerested a tartozásodra való pénzt. Egy ötszámjegyű összeget meg tudtál volna spórolni, kétlem, hogy milliókat kaptál volna fél óráért. (Ha milliókat kapsz, akkor is prostituálod magad, de oknak talán elfogadható, pártízezer forint viszont csak ürügy, hogy ne munkával kelljen megkeresned rá a pénzt.)Ilyesmit egyébként nem szabad eltitkolni, nem is azért, mert megtörtént, hanem azért, mert ez a jellemed egy olyan részét tárja fel számára, ami később is hatással lesz az életedre. Hiányzik belőled néhány erkölcsi gátlás, és első adandó alkalommal el fogod árulni magad, mikor magabiztos véleményt mondasz valamiről, aminek egy erkölcsösebb ember épp az ellenkezőjét állítaná. Ha számára nem fér bele ez a pénzes dolog, akkor nem egyezik az értékrendetek. Csak húzzátok egymás idejét. Azt nem értem, mi értelme van a kérdésnek, hiszen aki ilyet tesz, az nem véletlenül teszi titokban, számára egyértelmű, hogy nem fogja elmondani, akinek pedig nem fér az értékrendjébe, az nem fogja megtenni. Épp emiatt én nem mondanám el, mert nem lenne mit elmondanom.
2015. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mégis mennyi tartozásod volt, 10000 forint? Annyit szoktak fél óráért fizetni egy prostinak és akkor már nem hiszem el, hogy nem tudtál volna annyit összekaparni.

És ahogy mondták, eléggé kétlem, hogy több százezres összeget adna bárki is fél óra gyönyörért, hacsak nem egy híres politikus lányáról vagy egy világsztárról van szó.


Amúgy nem feltétlenül mondanám el, ez viszont így elég furán veszi ki magát. Szétmentek 2 hétre, te eladod magad majd megint összejöttök. Mintha 0 önbecsülésed lenne kb.

2015. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Amiről a másik nem tud, az nem fáj.


"2 hétig voltunk külön"


komoly kapcsolat lehet, ha 2 hét durci után kibékültetek.

2015. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El kellene mondani. Legalábbis, ha kiderülne, hogy egy ilyesmit elsunnyogsz, én lapátra tennélek. A sunyiság miatt.
2015. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Biztos komoly okod volt rá,de nem csaltad meg.A gondjaid is megoldódtak,inkább nem mondanám el.
2015. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Pff, inkább nem mondok rólad véleményt, mert abból csak a sértődés lenne !!

Amúgy férfiként azt mondom, hogy ne mond el neki... Ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor ne rontsa el egy ilyen dolog. Snki nem szent, bár számomra nem lenne az a pénz, hogy az erkölcsömet odaadjam. VISZONT ha az én nőmről ilyen kiderülne, örökre kiábrándulnék belőle, lehet nem is tudnék már vele szexelni, mert lehet, hogy a farkam sem állna fel, mert állandóan az a dolog járna a fejemben.


U.I.: Gratulálni tudok csak !!!! -.-"


23/f

2015. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Ja igen, és a pasi helyébe elképzelhetetlenül megalázva érezném magam... Na , meg milyen dolog ez már... ?! A szerelmed elmúlt 2 hétre, vagy bevágtad a sarokba, aztán 2 hát múlva újra elővetted ?! Pff.... Ha valakit szeretek, nem tudnék lefeküdni mással, még ingyen sem, mert állandóan ő járna a fejemben.

Előző voltam.

2015. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem mondanám el senkinek. Borzasztó undort, haragot, megaláztatást érez a férfi ilyen esetben. Csak egy a baj. Ezek valamiért sosem maradnak titokban...
2015. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!