Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy könnyebben viseljem a magányt? 21N

Figyelt kérdés

Október óta vagyok szingli, azóta nem találkoztam olyan sráccal, akivel kölcsönösen jól alakult volna. Akik udvarolgatnak, azok kissé butuskák, nem kötik le a figyelmem, pontosabban hidegen hagynak, akikkel jól érzem magam, azok iránt érzelmileg nem tudok kötődni. Nem tudom miért van ez.

Most van egy srác, vele találkozgatunk, csókolózgatunk, néha van orálszex, de semmi több. Jól érzem magam vele, de mikor nem találkozunk nagyon magamba tudok zuhanni. Olyankor nem is konkrétan ő hiányzik, hanem az nyomaszt, hogy egyedül vagyok. Mivel egyedül is élek és néha kénytelen vagyok otthon lenni egymagam, mikor pl takarítani kéne vagy csak kicsit pihenni, olvasni. De egyszerűen olyan rosszul érzem magam, hogy képtelen vagyok bármire is, szivem szerint meg se mozdulnék mert olyan rosszul érzem magam lelkileg, hogy élni sincs kedvem.

A barátaim nem is tudják, hogy ez a helyzet, mert társaságban sosincs semmi bajom, csak ha egyedül maradok. Meg nem is szívesen mondanám ezt el, mert szerintem hülyének néznének.

Mit tegyek ez ellen?

21N


2015. jún. 11. 18:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sokan nem tudnak egyedül maradini önmagukkal...Én is igy voltam régebb,de aztán sikerült elfogadni és megszeretni az egyedüllétet.Néha az embernek azért szüksége van az egyedüllétre,de viszont te a magánytól félsz,nem a konkrét egyedülléttől,gondolom én. Keress magadnak egy hobbit ami leköthet,az sokat segítene,és szánd rá magad a napi tevékenységekre,még ha nehezedre is esik. :)
2015. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is normalis ha szakitas utan depresszios vagy. Ez altalaban akkor jon ha nem koti le semmi a figyelmed. Baromi sz.r erzes de a normalis lelki fejlodes resze ezis. Igy dolgozod fel lelkileg a masik hianyat. Potcselekvesbol ne pasizz, vagyis amig nem erzed hogy valoban tul vagy a szakitason addig egyik pasutol se remelj megvaltast,mert csak figyelem elterelesre hasznalod oket,megha nem is tudatosan teszed. .Fel a fejjel az ido most mar neked dolgozik.
2015. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt a net.Tökéletes arra hogy fórumokon beszélgess,ismerkedj,közösségi játékokhoz csatlakozz,beszélgetőpartnereket/haverokat szerezz,akikkel élőben is össze tudsz aztán futni.Így nem érzed annyira egyedül magad,nem kell rögtön kapcsolatot keresni,csak ismerkedni.Társkeresőn se kötelező kapcsolatot keresni,kiírhatod hogy csak barátkozol,aztán ki tudja kibe botlasz bele.Az életed értelme ne egy párkapcsolat legyen,ne ettől függjön a hangulatod.Addig örülj míg egyedül élsz,használd ki ezt tartalmasan :)
2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
kapcsolat függő vagy de nektek sokkal könnyebb párt találni
2015. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A szakításon túl se kellett tennem magam mert megváltás volt, én már rég nem akartam azt a kapcsolatot. Végül békésen váltunk el, de már rég hidegen hagy, olyan, mintha egy régi haver lenne.

Az utóbbi hónapokban nagyon sokat ismerkedtem barátkozás céljából neten. De mindegyik többet akart, vagy kapcsolat vagy legalább szex. 1-2 ember van aki nem nyomul és jól érzem magam vele.

2015. jún. 11. 19:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszed magad függővé a párkapcsolatoktól?
2015. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolj bele a párkapcsolatok nem az élet értelmei. Van ezen kívül egy rakat dolog, amitől boldog lehetsz.
2015. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában társaságba szoktak menni az emberek, ha csinosan felöltözöl akkor lesz jelentkező bőven amennyiben nem egy debella vagy, mert akkor kevesebb.

Elmehetsz vásárolgtni, menj strandra napozgatni, holnap meg eljöhetnél velem a piacra.

2015. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

keress új hobbikat vagy valami :D

én is 21 vagyok és nehezen visel(t)em a magányt (január óta vagyok szingli 3 év után), de szerencsére mindig találok valamit amivel lekötöm magam... nyelvtanfolyam, most vizsgaidőszak, sport, koncertek... :)

2015. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerezz valahogy sok pénzt és boldog leszel
2015. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!