Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz csúnya lánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz csúnya lánnyal járni?

Figyelt kérdés
Mármint nem szánalmas, vagy ilyesmi?
2015. júl. 18. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

És kit érdekel mások véleménye?

Most ki akar a csajjal járni, te, vagy a többiek?


Addig, amíg azzal foglalkozol, hogy a többiek mit gondolnak, vagy mondanak rólad a hátad mögött, nem lesz saját életed!


A többieknek túl üres az életük, ezért foglalkoznak a másokéval.


Te pedig befolyásolható vagy, ha nekik hiszel, és nem magadnak!

2015. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a sok besavanyodott humortalan embert itt. :O

Azonnal szétmarcangolnak minden kérdést ami kicsit is bántja a saját értékítéletüket. :(

2015. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Sok evvel ezelott, amikor meg "jo no" voltam, eppen a fodrasznal ultem, amikor jott egy csunyacska lany, es valami jo frizurat kert a fodrasztol, merthogy elso randira keszult. A lany kisse tulsulyos, gorbelabu, rosszuloltozott,olyan semmilyen volt.Kisvaros a mienk,tobbszor lattam oket egyutt. A pasi (sulyra)kb feleakkora volt, mint a lany, amolyan kis vezna nyominger.

Sok ev telt el az a bizonyos elso randi ota.Ok azota is egyutt vannak,a mai napig nagy szeretetben elnek(legalabbis ez latszik rajtuk, ha az utcan osszefutunk)3 gyermeket nevelnek.En meg itt vagyok egyedul:(

Meg szerencs, hogy akkoriban nem volt GYK, es egyikuk sem tudta megkerdezni, hogy "gaz csunya....."

2015. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked tetszik, akkor kit érdekel más véleménye? Legyél vele boldog!
2015. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Én sose járnék csúnya lánnyal,ezért is vagyok egyedül!
2015. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noren1989 ***** válasza:

Öcsém, neked tetszik? Esetleg a személyiségéről van infod?

25/F

2015. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Felszínes pasival járni, na az a gáz.
2015. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy járni akart veled,megkérdezted? Vagy csak gondolod? Nem tudom, hány éves vagy, de ha van önálló személyiséged, akkor egy ilyen kérdést egyedül meg kell tudnod válaszolni magadnak. Annak, hogy a barátaid szerint csúnya, sokféle magyarázata lehet. Manapsag sok ember pl. az alapján ítél,hogy egy lány hogyan mozog, hogyan öltözködik. Előfordulhat, hogy valahová bemegy egy igazán szep arcú lány, akinek nincs önbizalma, és ez látszik rajta. Bemegy egy kevésbé szép, aki mindenét kiteszi, és dagad az önbizalomtól. Valószínűleg a barátaid a 2. prototípúst valasztanák, és csak kevés fiú jönne rá, hogy a másik lány a szép,és még kevesebb vállalná fel. A nők sokszor nem a szépségükkel, hanem az önbizalmukkal hódítanak. A barátaid pedig valószínűleg azt is élvezik, hogy mindenben az ő utasítasaikat követed.
2015. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj vele hogy igėnytelen rosszak a fogai, rosszul kifestett kormok, narancsbőr, nem borotválkozik ott ahol kėne stb. A szemėlyisege normális csak a kulsejevel kene egy kicsit tobbet foglalkoznia.
2015. júl. 24. 06:09
 20/21 anonim ***** válasza:
Az arca szép? A személyisége elviselhető, kellemes?
2015. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!