Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok asszonyok ez zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok asszonyok ez zavar titeket?

Figyelt kérdés
Az van h vágódhídon dolgozok másodállásban pedig sintér vok. Hobbiszerűen vadászok és halászok persze csak amikor szezon van. Sokáig fel se tünt nekem h mennyi vér tapad a kezemhez de haver szerint ezért kerülnek a csajok. Csajok titeket ez zavarna ha kikezdenék veletek és megtudnátok ezeket ??

2015. júl. 19. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha emelett még sebész lenne a végzettséged akkor még gyanús is lennél. :)
2015. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csajok valaki ??? komolyan érdekelne
2015. júl. 19. 21:39
 3/16 Interferencia ***** válasza:
100%
Szép kombó.
2015. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez semmi,vannak ennél mocskosabb,véresebb dolgok is. N
2015. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a sintér része ami nem tetszik...
2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar:D
2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem anno iszonyuan bejott egy pasi, o ol boncmester volt es mindig buzlott attol az izetol aminek nem jut eszembe a neve, de a hullakra teszik, hogy ne rohadjanak tovabb es a fertotlenitoszer szag is:-)))


Anyukam orvos, o neha boncol szal nalunk a lakasban szivek es agyak allnak befottesuveg szeru formalinban, tehat engem ez annyira nem erdekel.


Az viszont igen, h vadaszik es allatokat ol meg a sajat, szabad akaratabol, szoval nalam ez kizaro ok lenne.

2015. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem kell reklámozni és kész nem zavar az senkit ha nem tud róla :D
2015. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Am ezt dobta a gép valamiből élni kell De jah igy belegondolva lehet pár embernek rosz a véleménye rólam pedig nem vok erőszakos ember. Magyarázkodni nem fogok elkezdeni de sintére is szükség van a világban.

Uccsó: muszáj előbb utóbb elmondani én pedig utálok hazudni szóval hamar tisztázom a dolgot.

2015. júl. 19. 22:43
 10/16 anonim ***** válasza:
A hentes, halászat vadász oké. A sintér az ami ijesztő. A legtöbb helyen nem bánnak jól a kutyákkal, bántják őket, nem szeretik őket, esetleg kegyetlen módon elaltatják. Persze te döntésed az, hogy hol dolgozol, de ennyire erővel a lánynak is joga van hozzá, hogy ne örüljön ennek. Senki sem tehet róla, hogy mi tetszik neki meg mi nem. Én mint kutyatartó és kutyaimádó személy nem tudnék olyan emberrel együtt lenni aki ilyen helyen van és nem szereti a kutyákat vagy hidegen hagyja a szenvedésük stb...
2015. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!