Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért írtok rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért írtok rá egy lányra ha utánna nem kérdeztek semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác facebookon aki bizonyos időnként rám ír a szokásos "szia mizu" szöveggel és ezután semmi téma nincs. Próbáltam normálisan válaszolni, hátha elindul a beszélgetés volt hogy megkérdeztem miért írt rám , amire a válasz annyi volt hogy " tetszel szeretnélek megismerni ". De itt meg is hal a beszélgetés mert semmit nem kérdez magától a mizun kívűl és már nekem kínos. Most is rám írt hogy mizu ,válaszoltam is hogy "megvagyok köszi, és te hogy vagy?" mire válaszolt hogy " én is". Azóta nem ír. Ennek mi értelme ?


21/L



2015. júl. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Teszteli, mennyit raksz bele te a trécselésbe. Általában rátok, nőkre jellemző az, hogy primitív módon kommunikáltok a neten, nem kerek egész mondatokban. Tisztelet a kivételnek. Lehet, hogy csak arra vár, egy picit bíztasd őt, mert nem akar teher lenni, hiszen már kijelentette, hogy tetszel neki. De az is lehet, hogy egy őstulkot fogtál ki.
2015. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig én próbálok nem 2 szóban válaszolni de egyszerűen semmi. Azt hozzáteszem legelőször kb 2 éve írt rám csak akkor volt barátom. Azóta ha néha lecserélem a profilképem rám ír. Kezdem azthinni nem 100 as.
2015. júl. 20. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megadod a linked, rádírok! És tuti nem ilyen "szia! mizu?" üzeneteket.
2015. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy nem százas. Ezt csak úgy tudjuk kideríteni, ha nekem is megadod a linkedet, viszont akkor ki fog sülni a szemed a sok olvasástól, mert annyit írok. :D
2015. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ültem már ilyen fickó mögött. négy-Hat-nyolc chatablak van nála nyitva, és csak azért nem több, mert nem fér rá a képernyőre. Ő ilyenkor "kapcsolatot tart". Ez azt jelenti, hogy kábé így "rácsörög" mindenkire, aztán a legjobban tetsző két-hárommal szóba is áll, a többi csak a képernyő alját "díszíti".



Nno, az ő, vagy az ilyen típusú és személyiségű arcok "Hogy vagy?" kérdésére én konkrétan annyit szoktam válaszolni, hogyaszongya "Meg." :)

És utána zárom is az ablakot, merthogy úgysem érdemes rá figyelni, és csak takarja a lapot: valószínűleg aznap már nem szólunk egymáshoz, mert neki biztosan nem lesz mondanivalója. Ha meg mégis, akkor majd a face jelzi. (Nem szokta.)

2015. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig kép alapján szimpatikus volt bár elég nagy az egója ahogy látom, mégis úgy voltam vele hogy ha ismerkedni akar miért ne. De szerintem hagyom is mert elég unalmas. Ha komolyan érdeklődne már rég nem itt tartanánk.
2015. júl. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!