Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a szerelemnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szerelemnek hogy ha úgy is vége 1szer és utánna csak a kín marad?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
semmi. a szerelemnek és az értelemnek nincs köze egymáshoz
2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy amíg tart addig jól érezd magad.

Ilyen alapon az életnek sincs semmi értelme (és valóban nincs) csak az, hogy amíg tart addig próbáld tartalmasan eltölteni.

2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha elég alacsony az EQ-d napok alatt továbblépsz (ismertem olyat akinek 1 nap is elég volt) - ellenkező esetben meg maga a dolog azért jó volt, nem? Fogd fel úgy hogy ez az "ára"


Mint érzékeny lelkületű ember tudom miről beszélsz :) Pedig nem is voltam szerelmes igazán. Hű mi lesz ha az leszek...

2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen alapon az életednek sincs értelme, bulizol amíg fiatal vagy, szép vagy amíg meg nem öregszel, dolgozol amíg bírsz, aztán meghalsz. ÉS akkor jó volt...
2014. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

hm,valójában ez a kérdés jogos,mert ha úgy vesszük általánosságban igaz .

Én eddig 18 éves létemre egyszer voltam szerelmes,amit annak nevezek most jelen helyzetben( ki tudja,mi ez) , de az biztos ,h egy ideig utána csak a kín van .

Ezért nem fogok többet beleszeretni másba, ilyennek nem akarom magam kitenni...vagyis ,h másképp kell, nem szabad ,h a saját boldogsága az embernek egy másik embertől függjön. Nem szabad függni ,csak módjával,és akkor nem lesz kín....szerintem.

2014. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Tudom, hogy kicsit idealistának tűnök de láttam már erre példát sőt hallottunk mind erről, hogy egy szerelem is tarthat halálig. Itt most nem a barátsággá alakulásról beszélek. Hanem a tényleges érzelmek megmaradnak a két félben. Nyilván kicsit gyengébben mint a kezdetben de az életnek is úgy van értelme ha hiszünk abban, hogy amit nap mint nap teszünk azzal elérünk valamit. Én szerintem mindennek van célja is értelme, lehet ma még ezeket nem értjük és lehet, hogy soha nem is fogjuk de ha ebben nem hiszünk akkor valahol nem marad semmi amiért élni érdemes.
2014. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezért kell úgy választani meg a szerelmedet, hogy kivel jársz, hogy ne legyen végen. Nem úgy, ahogy sokan csinálják, és a legnagyobb problémájuk, hogy mikor fekszünk már le. Ebből aztán nem garantált olyan szerelem, ami után nem a kín marad.
2014. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Értelme nincs,de szebbé teszi az életedet,míg tart.Persze utána marad a szenvedés,de ez ilyen sport sajnos.Most én is úgy gondolom,hogy ha legközelebb ilyen hülye leszek,inkább megkérek valakit,hogy lőjön le! :-)
2014. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!