Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Utasítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Utasítottatok már vissza olyan lányt, akibe szerelmesek voltatok? Miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Túl jó nő volt hozzám.
2015. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehettünk együtt mert mással járt!
2015. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Végülis ha úgy veszem, igen, de az a lány csak viccből "udvarolt" nekem párszor, én meg inkább nem mentem bele a játékba, mert anélkül is épp elég zavarbaejtő volt az egész :D
2015. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen, tök részegen meginvitált zuhanyozni, mikor egészen addig tök mással smárolt...

Azt mondtam neki, hogyha józan lesz beszélgethetünk ilyesmiről... balek voltam. Meg kellett volna dugni, aztán kidobni és elfelejteni az óvszerrel együtt, mert az ilyen nő annyit is ér.

2015. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan visszautasítottam, hanem végül nem csináltam semmit, amikor léphettem volna.


Nem volt könnyű, de el kellett fogadnom, hogy bár barátként jól kijövünk (vagyis jöttünk, már egy jó ideje nem beszéltünk), de párként semmi esélyünk nem lenne. Olyan alapvető dolgokban különböztünk, mint például ő szívesen élne később külföldön, míg én mindenképp Magyarországon akarok maradni; vagy hogy ő a jövőben nem akar családot alapítani, míg én igen. Eh, pedig szívesen megdugtam volna legalább, valami nagyon bomba teste van :D

2015. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Sok naív fejű, akár 30-as srácnak is a rossz csajok jönnek be, mert azt hiszik, hogy velük az ágyban is annyira izgalmas. Csupán arra nem gondoltam, hogy a rafkós, rossz indulató nők miket csinálhatnak ellenük évek-évtizedek múlva.

Többek közt így szorulnak háttérbe a szerény, átlagos külsejű, talán kicsit duci, de kedves, olykor monoton csajok, akik nem feltétlenül lepedőakrobaták, jah, s nem egy gyerekkel fogják meg a pasit.

2015. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"a szerény, átlagos külsejű, talán kicsit duci, de kedves, olykor monoton csajok, akik nem feltétlenül lepedőakrobaták,"


Óóóó ne sajnáljuk már őket! Az átlagos csajok ha lehet még nagyobb egoista bunkók, mint a szépek. Husi csajból ráadásul a normális extrémen ritka.

2015. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-esnél micsoda szöveg. Biztos édesanyádat is így bírálod: normális külsejű + egoista :D Jót nevettem, köszi :D
2015. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

"Biztos édesanyádat is így bírálod: normális külsejű + egoista"


Sehol nem említettem a normális külsejű kifejezést. Sehol, szóval nem tudom miről beszélsz.

Ami meg édesanyámat illeti, ő egy aranyos SZERÉNY lány volt fiatalon, aki társa tudott lenni a becsületesen dolgozó, tisztességes, szintén szerény, de intelligens, művelt és céltudatos apámnak. és ők közösen neveltek fel engem és a testvéremet viszonylagos jómódban, hasonló értékrenddel, mint ami nekik van.

A mai lányok egészen mások, mint anyám volt. Nagyképűek, és egoisták pedig semmit nem tettek még le az élet asztalára, az egyetlen érték számukra pedig a pénz, a menőség, az arcoskodás és a társadalmi presztízs. Ők nem tudnak társak lenni, hiszen önmagukon és a külsőségeken kívül semmi nem érdekli őket, ösztönlények, mint az állatok.

2015. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Lol, valóban árad belőled a szerénység meg az alázat :D
2015. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!