Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim ***** válasza:
42%
Egy felnôt nôt nem lehet megnevelni!(egyébként erôszakkal szerintem senkit sem) Csak felkel hivní rá a figyelmét hogy hogyan viselkedik! Hogy vegyen vissza az arcábol. Ha nem ért a szép szóbol akkor jöhet a vica-versa, vagyis megkapja ugyan azt a stilust!( vagy roszabbat) Ha ebbôl sem tanul, és ugyan akkora p.csa marad, jöhet a szakítás .( házasság esetén nem tudom mi a megoldás, még nem gondolkodtam rajta)
2015. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/174 A kérdező kommentje:

76-os ne forgasd ki a szavaimat légyszíves nem így értettem. Tudod régi elnevezés az uram = a férjem, érteeed. Ez az alárendelt dolog elég érdekes kérdés, mert fizikailag alánk vannak rendelve, sőt ha esetleg olyan helyzetbe kerülnek akkor elvárják - egyébként részben jogosan - a férfi védelmét. Szóval ebben az értelemben igen. Viszont pont ezért kéne tiszteljen is.


Érdekes egyébként, hogy afelett a rész felett elsiklotok amikor az a bizonyos barátnőm tényleg porig alázott a család előtt, mert szerinte rossz inget vettem fel. Igen, ez volt az oka. Na erre szólt a nagyfater, hogy mi a csecs.

2015. júl. 22. 01:33
 23/174 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem forgatta ki a szavaidat, te írtad, hogy a nő alsóbbrendű. Egy olyan történet felett pedig nyilván mindenki elsiklik, amit le sem írtál, nem?
2015. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/174 A kérdező kommentje:

63-as, mát ne is haragudj, de most vagy egyenrangúak vagyunk egy kapcsolatban, vagy nem. Ha igen akkor annak minden következményét viselni kell.

Komolyan meglep, hogy nektek ez fel sem tűnik, hogy itt papoltok egyenjogúságról és ennyire meglep titeket. Ez is ugyan úgy hozzátartozik az egyenjogúsághoz mint a közös házi munka és az összes többi dolog.


54-es Ebben igazad lenne, de működik :D A bizonyos inges barátnőmmel a büdös életben nem lehetett semmit megbeszélni. Akármit csináltam én voltam a szar, ha nekem volt igazam akkor megsértődött és nem beszélt velem egy hétig.

2015. júl. 22. 01:37
 25/174 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyenlőség van, akkor miért kell dominánsnak lenned?


"Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze. "


"Sokan gondolják így hogy a fizikai erővel történő megoldások primitívek sokáig én is azt hittem, de az igazság, hogy ez az a dolog amivel mégis domináns tudsz maradni."


Ezeket te írtad. Akkor hogy is van ez?

2015. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/174 anonim ***** válasza:
8%
nagyapám mondása ha 1 nőnél nem használ a szép szó majd használ az erőszak!
2015. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/174 anonim ***** válasza:
78%

Te elolvasod, amit írsz, vagy csak úgy írod? :D

Ki papol itt egyenjogúságról?! Szóba se hoztam. Se a nő ne üsse meg a férfit, se a férfi a nőt, mert ez gusztustalan, és szánalmas az az ember, aki agresszióval akarja megoldani a problémát. De azért ha erő tekintetéből nézzük, más ha egy nő üt meg 1 férfit és más ha a férfi a nőt. Egy nő fele annyira nem üt erősen, mint egy pasi, ettől függetlenül ez is elítélendő, de én személy szerint sokkal inkább elítélem azt, aki megüt egy nőt, pont azért, amit leírtam. Könnyű a gyengébbet bántani, kíváncsi vagyok, ha egy 2 méteres izomagyról lenne szó, aki épp felcseszte az agyad, annak is nekimennél-e, mondván megérdemli... :)

2015. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 A kérdező kommentje:

76: Igaz a kérdésben magában nem írtam le, de a többi válaszban igen, ott megtalálsz minden infót.


Aztán: Amit idézel azt általánosságban értem ha valaki barom akkor időnként muszáj ütni. Itt nem a nőkre gondoltam elsősorban. Viszont mivel egyenjogúság van a világban ezért ebből miért is ne kéne hogy részesüljenek a nők ? Szerinte az korrekt hogy egy nő tényleg bármilyen mocskos szemétséget hozzávághat a férfiakhoz ? Mert azok bár erősek de úgysem ütnek meg. Ne mond nekem hogy nem így van, mert így van.

Egyébként leírom utoljára, nem vagyok egy díjnyertes bunyós a kérdés ellenére, nem sokat kellett ütnöm, de amikor kellett akkor kellett.

2015. júl. 22. 01:46
 29/174 anonim ***** válasza:
86%

"nagyapám mondása ha 1 nőnél nem használ a szép szó majd használ az erőszak!"

Igen, használni fog az erőszak, arra hogy szépen besétál a rendőrségre, feljelent, látleletet vetet, aztán majd kattan a bilincs.. Valóban jó megoldás.

Az erőszak semmire sem megoldás, akinek annyi esze nincs, hogy ezt belássa, annak nem való semmiféle emberi kapcsolat.

2015. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/174 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekedet is akkor pofonokkal nevelnéd? Szerinted ez a helyes megoldás? A logikádból ez következik.
2015. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!