Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/174 anonim ***** válasza:
6%
meg lehet ütni úgy valakit hogy ne látszodjon szívem
2015. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/174 anonim ***** válasza:
95%
De ha valami miatt a rendőrségre lehet menni (ezért úgy kell csinálni, hogy ne látszódjon), akkor az mégis hogy nem elítélendő dolog?
2015. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/174 A kérdező kommentje:

63-as te valamit félreértesz. Pont azalapján közelítem a kérdést, hogy egy másik férfi bizonyos mérték felett belémáll, akkor muszáj ütni. Nem a legelegánsabb megoldása a problémának de hidd el van olyan helyzet ahol muszáj. Nyilván te nőként ezt nem érted, ezzel semmi gond nincs is. Igen valóban könnyebb egy nőt megütni mint egy férfit, viszont egyenjogúság van. Tehát - mint mondtam - azzal degradálnálak titeket ha nem így cselekednék egy kellően kényes szituban csak azért mert nő vagy. Ha megérdemled, neked is kijár a frász. Ezt most persze képéletes értem, mielőtt belém kötsz hogy bántani akarlak :D

Olyanban meg nem volt még részem, hogy egy nő verekedni akart volna velem, de az általam képviselt elvek tükrében nyilván helyre kellene tennem mert ez a természet rendje. A férfi erősebb, ne akarj vele fizikailag versengeni mert pórul jársz, pláne a mai világban ahol ti hangoztatjátok a hatalmas egyenlőséget.

2015. júl. 22. 01:53
 34/174 anonim ***** válasza:
3%
tegyük fel ha 1 nő késsel támad rád az utcán nem csinálsz semmit mert én nem bántok nőket ....
2015. júl. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/174 anonim ***** válasza:
81%

De te most erővel akarnád bizonygatni a saját igazadat? A nő mond valamit, te pedig megütöd? Mert ez az értelme annak, amit írsz és nem egy emberhez méltó, intelligens viselkedés.

Másrészt ezzel magadat degradálod, nem a nőt.

2015. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/174 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy állat, de nem hagyom elnyomjanak! Értsétek már meg. :D

Amúgy akkorát nem kell ütni, hogy látsszon, meg elég a tenyeres, az ököl az tényleg túlzás.


Gyereknek meg egy saller simán belefér, egy alapvető tiszteletet elvárok tőle, ha már én tartom el. Persze nem verem rendszeresen meg semmi komolyra nem kell gondolni, mielőtt ezt is kiforgatjátok. Ne mondjátok nekem, hogy nem kaptatok egy sallert a faterotoktól egyszer sem, mert nem hiszem el.


Na jó léptem pihenni, további jó diskurzust!

2015. júl. 22. 01:58
 37/174 anonim ***** válasza:
91%

"meg lehet ütni úgy valakit hogy ne látszodjon szívem"

Két szó: Pszichológiai eset. Roppant undorító egy "ember" vagy, az már biztos. És akkor sír a szád, hogy a nők milyenek, mert elítélnek a külső alapján blablabla.. Nem kell csodálkozni, ilyen felfogással egyedül fogsz megrohadni és mennyire meg is érdemled. Kezeltesd ki magad én azt javaslom.


"akkor muszáj ütni."

NEM, nem muszáj ütni, semmi sem muszáj, pláne nem az erőszak. Bár nem is értem miért akarok én meggyőzni egy olyan embert, akinek a legfőbb "fegyvere" az erőszak.. Ez több mint szánalmas. Egy normális, értelmes felnőtt ember megtudja oldani a problémáját verekedés nélkül is. De nyilván egyszerűbb ütni.

De nem is értem mi a jó francról beszélsz te? Egyenjogúság stb stb, azért mert a nő ordítozik vagy csúnyán beszél veled te megütöd, mert egyenjogúság van :DDDD Te atyaságos úristen, hallod magad?! Mégis miért kéne megütnöd? Mert összevesztek és ő nem úgy beszél veled, ahogy te elvárnád?? Hát ordítsd le te is a fejét. Nonszensz komolyan. De ha már mindenképp verekedni akarsz, mert másképp nem tudsz kezelni egy problémát, akkor max akkor üthetnéd meg, ha ő is hozzádüt, kölcsön kenyér visszajár alapon. De amíg csak veszekszik és kiabál, addig miért akarod megütni? Agresszív állat..

2015. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/174 anonim ***** válasza:
97%
Akkor vegyük át: Beszólt a barátnőd, erre nagyapád szerint fel kellene képelned. Te ezzel egyetértesz. Ezután elmagyarázod, hogy egyenlőség van, tehát ugyanúgy meg lehet ütni egy nőt is. Persze csak akkor, ha ő is üt. Mégis egyetértesz abban nagyfaterral, hogy ha a nő beszól, ütni kell. Fuck logic.
2015. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/174 A kérdező kommentje:

Neeem, ti készek vagytok, nem tudom hogy a meleg az oka vagy hogy hajnali 2 van, de mindegy látom nem értitek :D


Összefoglalva:

Ti egyenjogúságot akartok. Rendben van de akkor ha pofozkodásra kerül a sor akkor is legyetek egyenlő felek. A nagyfateros incidens nagyon rég történt, csak azért említettem mert az volt nálam a töréspont.


Nyilván azért nem verek meg senkit mert nem ért velem egyet dolgokban, de amikor ez átcsap bizonyos mértékű tiszteletlenségbe akkor igen. Engem még sajnos régimódian úgy neveltek, hogy tiszteljek másokat, azzal amiket mondok és azzal amit csinálok. Ezt sajnos elvárom másoktól is.


És amit szintén leírtam, a mai nők - és a férfiak is - olyan stílust engednek meg maguknak időnként, hogy az bicskanyitogató. Nem csak velem szemben, hanem bárki mással szemben. Komolyan olyanokat hallok ilyen 20 éves kiscsajoktól hogy az eszem megáll, úgy kezeli a barátját mintha a kutyája volna, vagy nem tudom.


Na tényleg off, jócakát, remélem most már sikerült megérteni. :D

2015. júl. 22. 02:17
 40/174 anonim ***** válasza:
72%
A kérdezô valszeg arra gondolt hogy ha egy férfi egy másik férfival szemben megenged egy bizonyos stilust, akkor bizony erôszakkal kell helyretenned a dolgot, ez tény. Viszont mivel engyenlôség van (gondolja ô) ezért hasonló szituációban egy pofont megérdemel a nagy arcú ribi.(aki a barátnôd és elvileg szeret tisztel) Megjegyzem én nem értek ezzel egyett.
2015. júl. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!