Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/174 anonim ***** válasza:
92%
Azt írod, hogy te hiszel az egyenjogúságban,rendben. De légyszíves magyarázd már el nekünk tudatlanoknak(irónia..), hogy ha egy nő szavakkal bánt téged(beszól,bunkó, tiszteletlen stb.),akkor arra miért EGYENLŐ reakció az, ha megütöd??? Az az egyenlő reakció,ha te is felveszed a stílusát és szétalázod szavakkal ott mások előtt, úgy, ahogy szerinted ő veled teszi. Ha valaki fizikálisan bántani akar,legyen az akár egy nő, aki üt,rúg/karmol téged és erre te visszaütsz,azt megértem. Ilyen esetben én is irtó nagy baromságnak tartom a nem ütünk meg nőt szabályt. De pusztán azért fizikálisan bántani valakit(igen,egy szimpla tasli is az),mert szerinted ő tiszteletlen és jellembeli nevelésre szorul?? Menj orvoshoz szerintem...És a megcsalásos példát ne hozd,az elején baromira nem erről beszéltél. Engem is csaltak már meg,érdekes módon senkit se vertem meg,pedig iszonyatosan dühös voltam, egyszerűen kivágtam az illetőt a büdös p*csába és ennyi.
2015. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/174 A kérdező kommentje:

Felhozom mert részét képzi a problémának. Jellembeli problémák, könnyűvérűség, erőszakosság. Ezek bizony megérnek időnként egy maflást.


Az egyenjogúság pedig attól egyenjogú nyilván, hogy a jó dolgok mellé jönnek a rosszak is. Ettől lesz egyenlő tudod. Bár tudom, ez nőként nem tetszik neked. "Mi az, hogy az egyenlőség nem csak csupa pozitív handicap ???" :D


Annyira röhejesen el vagytok szállva magatoktól, pár évtizeddel ezelőtt megszólalni nem mertetek volna. Bár akkoriban még férfi hordta a nadrágot, ez tény! Manapság nekünk kell örülni ha egy nő emberszámba vesz minket. Vannak bajok, de nem velem :D

2015. júl. 25. 19:35
 93/174 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező te egyszerűen segghülye vagy. MINDENKI érti, hogy miről van szó, egyedül te nem vagy képes felfogni itt a dolgokat. Süt a válaszaidból a sok logikátlan baromság, már hangosan röhög rajtad a család. :D Igen, a férfiak is. :D:D
2015. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/174 A kérdező kommentje:

Nem fogok elkezdeni személyeskedni ahogy te csinálod, de sajnálom őket, mert látszik, hogy te hordod a nadrágot. Amúgy "a férfiak" ? Ejha. Te vagy otthon a méhkirálynő a csodálatos emancipált háztartásotokban ? Eldöntheted, hogy melyiküket húzod a lábadra aznap ?


A gond az, hogy tényleg minket bélyegeznek nőgyűlölőnek az ilyenek miatt, pedig kész röhej az egész. Mindegy nem kezdek el általánosítani, szerencsére sok nőben még megvannak régi idők értékei akiket becsülök is ezért.

2015. júl. 25. 19:53
 95/174 anonim ***** válasza:
92%

Az egyenjogúság pedig attól egyenjogú nyilván, hogy a jó dolgok mellé jönnek a rosszak is. Ettől lesz egyenlő tudod. Bár tudom, ez nőként nem tetszik neked. "Mi az, hogy az egyenlőség nem csak csupa pozitív handicap ???" :D

Annyira röhejesen el vagytok szállva magatoktól, pár évtizeddel ezelőtt megszólalni nem mertetek volna. Bár akkoriban még férfi hordta a nadrágot, ez tény! Manapság nekünk kell örülni ha egy nő emberszámba vesz minket. Vannak bajok, de nem velem :D


Attól,mert régen az volt az elfogadott és normális, ha a férj megverhette/üthette a nőt,ha az szerinte megérdemelte és ezt ma már következmények nélkül nem lehet megtenni(családon belüli erőszak büntethetősége, társadalmi hozzáállás változása stb.) még nem azt jelenti, hogy baj van a mai világgal és vissza kéne térni azokhoz az időkhöz. Mondd csak ki, neked pont az nem tetszik, hogy egyenlőség van és a régi világrendet akarod, amikor a dominanciát simán el lehetett erőszakkal érni. Érdekes, rám még a férjem egyszer nem emelt kezet, mégis tisztelem őt és felnézek rá(mielőtt a pénzzel jönnél, kettőnk közül én keresek többet). Az intelligens férfiak képesek ezt pusztán szavakkal,kiállással,hozzáállással elérni,nincs szükségük agresszióra. De mint írtam erre az intelligensek képesek csak, úgyhogy megértem, ha neked nem megy.

2015. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/174 anonim ***** válasza:
92%
Te kezdtél el személyeskedni az előző kommentedben(el vagyunk szállva magunktól stb.),ezért válaszoltam így. Nem vagyok emancipált, nagyon családcentrikus vagyok és nem használ senki senkit lábtörlőnek a családban. A hozzászólások nagyrésze ellened van okkal. Még az is jobb lett volna azoknál a kommenteknél, amiket írtál(a kérdésekre,amiket neked feltettek normálisan nem válaszolsz,csak terelsz, logikátlanságok sora stb.), ha azt írod: én a régi családmodell híve vagyok, olyan nő kell mellém, aki mellett domináns lehetek és aki nem mondd nekem ellent,én irányíthatok stb. De te jössz ezzel az egyenlőség ezzel jár a nőkre nézve is baromsággal,meg a meg kell nevelni az elkanászodott nőt c. történettel. Agyam eldobom komolyan.
2015. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/174 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj 84% hogy az általad leírt dolgok nagy része csak személyeskedés, nehéz kihámozni belőle az értelmes részeket pedig amúgy lenne néhány dolog.


Én tényleg a régi világrendet akarom, mert nem volt ennyi felesleges lelkinyomorék ember mint manapság. Ahogy leírtam, régebben én is papucs voltam, de mióta változtattam a dolgokon sokkal jobban érzem magam a bőrömben.


Az általad emlegetett csodálatos társadalom a nők szintjére degradálja a férfiakat, nem pedig a férfiak szintjére emelik a nőket ez a baj. Nézd csak meg, rengeteg férfi több időt fordít a külsejére mint a nője. Volt erre régebben egy South Park rész is, ahol kicsit szokás szerint túlzásba estek a metrószexualitás mértékével, de a folyamatot remekül reprezentálja. Én szeretnék újra olyan világban élni igen, ahol férfias tulajdonság a dominancia, nem pedig bűn :D Mint ahogy mondtam ezt is: RÖHEJ.

2015. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/174 anonim ***** válasza:
Ja a másik: a férfiak alatt nem háremet értek, hanem a férjemet és a két fiútestvéremet. Mindegyikük erős, határozott, magabiztos pasi, egyikük sem nyámnyila egyáltalán.
2015. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/174 A kérdező kommentje:

Ha erősek lennének akkor nem hódolnának be neked, bár nem kezdem el a személyeskedést. Az ő dolguk, ha nekik jó így csinálják.


Én azt akarom hogy a férfiak férfiak legyenek a nők pedig menjenek főzni, mosni és kölköt nevelni. Mi a baj ezzel, de most komolyan ? A férfi azért kapott izmokat hogy erősebb legyen, ez a természet rendje. Az ami manapsaág uralkodik a világban teljesen természetellenes, kivéve egykét állatnál ahol matriarchátus van.


44-es neked ment a pacsi!

2015. júl. 25. 20:20
 100/174 anonim ***** válasza:
92%
A személyeskedésért elnézést a kérdezőtől meg a többiektől is,valóban nem volt szép, kissé lehet, hogy túl is lőttem a célon valóban,érzékeny vagyok erre a témára családi érintettség miatt(volt hogy a saját apám katonai bakanccsal rugdosott ki az ágyból,mikor 40 fokos lázzal nem bírtam felkelni onnan, ütött vágott minket egész gyerekkoromban). Tehát a stílusért bocsánat a kérdezőtől,de a véleményem ugyanez. A fizikai erőszakot csak önvédelem esetén tudom elfogadni, olyan esetekre,amiket említenek itt,nem.
2015. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!