Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőverésről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem arra gondolok ha valaki minden ok nélkül hazamegy munkából és buciraveri az asszonyt, hanem mondjuk arra, ha az asszony egy kicsit többet képzel magáról mint amit kéne.


Elvégre is egyenlőség van és ha valami tahó túlfeszíti a cérnát akkor bizony időnként eljár az ember keze.

Miért kéne ez másképp legyen a nőknél ? Szerintem sok nő megérdemelne egykét fülest és mindjárt észhez térne. Nem lenne ennyi megcsalás és tiszteletlenség az urukkal szemben.



2015. júl. 22. 00:54
 171/174 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező,van egy provokatív, de őszinte kérdésem. nem heccből kérdezem, és új válaszoló vagyok, szóval nincs okom személyeskedni, kérlek, hogy válaszolj. Némi fantáziát igényel a dolog. KÉPZELD EL (tudom,hogy nem vagy az), szóval képzeld el, hogy homoszexuális vagy, és egy férfi a párod. Őt is megütnéd,ha tiszteletlen lenne, és megalázna? Kérlek ne azt írd, hogy ez nem ide tartozik stb., hanem válaszolj.
2016. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/174 A kérdező kommentje:

Elég szánalmasan fogalmazol előző. Mintha degenerált lennék ? Te már elvből nem adsz kellő tiszteletet a másik embernek sem. Ennyi máris lejött :D


Ennek örömére nem válaszolok a kérdésedre. Tanulj meg tisztelettudóan kommunikálni.

2016. febr. 24. 10:45
 173/174 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért érzed úgy, hogy lenézlek. Udvarias próbáltam lenni, mert mindenki sértegetett előttem, de te tudod.
2016. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/174 anonim ***** válasza:
Fhuuuhuuu b@zmeg, árad a provokatív szándék a kérdésből:D. Ezen az alapon ha az “uram” nem úgy beszél velem ahogy nekem tetszik széttörhetem a nyújtófát a fején? Vagy a nőnek kuss a neve és tűrje hogy az “ura” megalázza?
2018. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!