Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdhetek félni? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhetek félni? Szerintetek miért jön mindig olyan közel hozzám?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem az új munkahelyemre, és a munkatársak már pletykáltak mindenkiről nekem, és mondták, hogy van ez a bizonyos dolgozó, és hogy szinte minden nőre rányomul, főleg a "friss husira". És általában sikerrel is jár, már elég sok női dolgozó megvolt neki. Csak mosolyogtam, különösebben nem érdekelt, mert eddig akárhányszor találkoztunk csak illedelmesen köszönt meg váltottunk pár szót. Viszont az utóbb időben azt vettem észre, hogy akárhányszor összefutunk (leggyakrabban az automatánál és az ebédlőbe) mindig különösen közel jön hozzám. Egy csomó hely lenne még körülöttem, de kb. 1 centire tőlem megy el, ma még súrolt is a kezével és csak mosolyog.

Lehet most én leszek a következő? Férfiak, ti mikor mentek ennyire közel egy lányhoz?



2015. júl. 22. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, te leszel a következő.
2015. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerüld ahogy tudod, mindenhol vannak ilyen undorító kollégák.
2015. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha határozottan elutasítod, lekoptatod, mert te nem akarsz tőle semmit, akkor nem is fog közeledni hozzád!

De ez csak tőled függ, ha macska-egér játékot játszol vele, akkor ne csodálkozz, hogy addig fog próbálkozni, míg célt nem ér!

2015. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, Te leszel a következő. Éreztesd vele, hogy nincs szabad útja feléd, máskülönben én úgy gondolom, alapból nem jó keverni a munkát a magánélettel. Nem valószínű, hogy a munkatársaid örülnének a dolognak, vagy legalábbis magukba biztos mindenkinek meglenne a véleménye rólad.


22N

2015. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtetetm írni, hogy még szűz vagyok, ha ezt "valahogy" megtudná, lehet hogy leállna?

Ennél jobban nem tudom kerülni, max ha nem megyek le kajálni és kávét inni. De 8 órát kaja nélkül meg nem lehet kibírni..

2015. júl. 22. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kiszoktam 12-14 et simán. De nekem van miből. :) Egyébként igen, minél beljebb akar lenni az aurádba,hogy megszokd,és akard a jelenlétét. És egyszer csak azt veszed észre,hogy hiányzik. és belépsz a sorba. :) Te is csak egy leszel neki,és érdemtelennek adtad a szüzességedet.
2015. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!