Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Van okom félni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Múlthéten a városban voltam a barátnőmmel, kicsit kihívóbban voltam felöltözve (estefelé volt és utána bulizni mentünk), és megálltunk egy tésztázónál kajálni. Viszont csöpögött az eső, a helynek meg csak a szabad ég alatt volt kiülős helye, így kicsit tehetetlenül álltunk a tésztánkkal, amikor a hely mellett lévő gyrososból egy török-gyanús (félig az is, később kiderült), de egyébként tök helyes pasi szólt, hogy nyugodtan üljünk hozzájuk. (Annak a helynek volt fedett része) oké, megköszöntük, leültünk, ettünk, stb. Viszont végig láttam hogy a pasi bámul, mosolyog, már zavarbaejtően. Amikor befejeztük, odamentem megköszönni, mire azt mondta, hogy végig figyelt, és pont ilyen csinos lányra lenne szükségük ide, ún. 'Vendégcsalogatónak', és kérdezte hogy benne lennék-e. Nem volt ellene kifogásom, szóval megadtam neki a számom, azt mondta, majd hív. Na, ma hívott, hogy szeretne velem beszélgetni, és tudnánk-e találkozni, mondjuk holnap. Mondtam, oké, ráérek, mikor és hol? Erre mondott egy esti időpontot, egy nagyon drága étteremben. Ellenekztem, mert szerintem ez kicsit túlzás (tényleg az egyik legpuccosabb kb. a városban), de azt mondta, ne aggódjak, ő áll mindent, adjuk meg a módját (??). És mondta, hogy csinos legyek..

Kicsit zavarbaejtett...jól néz ki, és kedves, de van az a szint ami már túl közvetlen... Nem is zavarba ejtett, hanem megijesztett inkább...

Szerintetek mit akarhat? Így megbeszélni az új 'állásomat"?

20L


2015. jún. 12. 23:53
1 2
 1/16 To7ka ***** válasza:
22%

Az állásod jellegét tekintve nem hiszem hogy annyira megbotránkoztatna Téged, ha a főnökkel is le kell néha feküdnöd hozzá..:) Mondjuk rögtön az említett puccos éttermes éjszaka után. Mint hála. Egy "férfi", pláne egy pénzes "férfi" agya kb így működik. Ő nyújtott X dolgot, Y értékben, ezért "jár" a szex.

Nem mondom, hogy szabályszerű, de a munkád jellegével együtt...:D Valamivel be kell lopnod magad a főnök úr szívébe... Vagy egy picit lejjebb.

2015. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

egy gyrososba azért nem kell vendégcsalogató

ha tetszik neked, és te is neki, akkor nem látom akadályát kivéve, ha a szexben nem tudtok megegyezni (pl. ő már ágybavinne, de te még nem)

2015. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért majd másnap reggel ellenőrizd, hogy megvan-e még a veséd... (gyrososnál bármi megeshet)
2015. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kellene bevállalnod,de talán én vagyok túl óvatos.
2015. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez Budapest, akkor szerintem vágom a helyet...:D


De amúgy szerintem munkáról szó sincs... Fel akar szedni, erre volt egy mondvacsinált indok. A többi már rajtad áll, hogy akarod-e vagy sem.

2015. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, Budapest :)
2015. jún. 13. 00:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn vagy szerdán megyek arra, mindig csak a tésztásnál eszem, de akkor majd megnézem mennyire megbízható fejű az a pasi;P
2015. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én hallásból ismerem. Nagyon vigyázz mert veszélyes az az ember! Volt lány akit így csalogatott magához és azóta eltűnt személy....
2015. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ebbe belemesz hulye vagy...
2015. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Le akar kúrni. Egy mohamedán szemében te csak egy európai k**va vagy. Ne nézz bociszemekkel, evvan.
2015. jún. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!