Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elfogadott, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadott, ha egy férfinak egyéjszakás kalandjai vannak és miért nézik le azt a nőt, akinek szintén?

Figyelt kérdés
Persze, amikor egyiknek sincs tartós kapcsolata. Ezt sosem értettem.
2015. júl. 22. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak ugyanolyan életet élők körében elfogadott.
2015. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindkettő gáz. Ez az álláspont miért nem elfogadott?
2015. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Sosem értetted pedig már milliószor el lett mondva, nem mondom el millió + 1-szer.

Egyébként nem szokták lenézni csak, ha az egyéjszakás kalandjainak száma már meghaladja az életkorát gondolkodnak el sokan, hogy mit is akarnak inkább attól a nőtől.

2015. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk inkább úgy, hogy a nők nem hencegnek, sőt nem jár a szájuk egymásnak, hogy X és Y mennyire surmón és str...ci módjára viselkedik a gyenge éjszakás kalandjait felajánlva, függetlenül az anyagiaktól.

Srácok, csak lejáratjátok magatokat az ilyen surmó viselkedéssel, igazán nem érdemes.

2015. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%

mert egy férfi ügyes vadász,egy nő meg csak könnyű préda.

senki nem akar olyan nőt megbecsülni amit más is csak arra használ ennyi,igényesség a lényeg :D


és nem elítélés,dugni jók,az ilyenek.De nem hiszem h bármelyik igényes férfinek olyan kell akit mindenki más csak dugott.


meg van mindennek a határa

2015. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

olyan se kell a legtöbb nőnek, aki mindenkit megdugott.

aki különbséget tesz a kettő között, azt meg le kell szrni.

2015. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alapjában véve tökmindegy, de gondolj csak bele, össze akarnál te jönni olyan nővel, akinek ha olyanja van, akkor az egyik-másik ismerősével enyhíti odalenn a viszketést? (Még ha párkapcsolatban szó se lenne erről.)
2015. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

A nő és a férfi fordítva működik, s mivel nőként feltettél egy kérdést, most felteszek én is neked egyet az én szemszögemből:


Miért fogadjuk el mi, férfiak, ha egy nőnek nagyon kevés, vagy egyáltalán nem volt még kapcsolata, s miért nézik le a nők azt a férfit, akinek szintén?

2015. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő szánalmas szerintem,és teljesen mindegy nő vagy férfi.

24/F

2015. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Számomra nem elfogadott ha egy férfinak egy éjszakás kalandjai vannak. Ugyanúgy nem jönnék össze ilyen férfival, mint sokan olyan nőkkel akiknek volt már 1-2 egy éjszakásuk.
2015. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!