Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő azt szeretné, hogy a párja dicsérje őt, bókoljon neki, az magával nincs megelégedve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

ismeret az 5 szeretetnyelvet?

a kedves szavak fontosak számára...így érzi, hogy a párja szereti...


22F

2015. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Láttál már olyan nőt, aki elégedett magával?

Sajnos őket a társadalmi normák sokkalta jobban sarkallják az önbizalomvesztésre, mint minket.

25/F

2015. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a férfi, aki szereti őt, miért nem teszi meg a nőért, ha így boldogabb lenne? Késére nem megy, annak jönnie kell magától?
2015. júl. 23. 10:52
 4/11 Noren1989 ***** válasza:

Mert 1: bizony ezt a nőtől ő sem kapja meg ;)

2: bunkó paraszt

3: lusta

4: nem gondol erre, hogy milyen fontos a nők számára az, hogy kimondjuk, amit érzünk (lehetőleg pozitivumnak álcázva, még ha nem is az.)

2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég nyomasztó és bizalomromboló tud lenni, amikor a másik folyton azzal jön, hogy nem dicséred eléggé (közben meg lehet, hogy igen, csak neki az kevés). Ha egy nő örül a bókoknak, akkor jó, meg is kapja, de ha elvárja, követeli és elégedetlenkedik, akkor ott komoly baj van. És idővel úgyis többre és többre fog vágyni.
2015. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, utolsó. MINDEN EMBER vágyik az elismerésre, nemtől, kortól függetlenül, akár bevallja magának,akár nem. A baj ott kezdődik, hogy párkapcsolatban sokan természetesnek veszik azt, hogy a párjuk ott van velük, jól tartja magát, tesz érte, hogy jól nézzen ki, hogy tetsszen a másiknak. Szóval természetesnek veszik, és említésre méltónak se tartják. A nem tetsző dolgokat viszont azn nyomban a szemére vetik a másiknak. Ebből pedig az embernek előbb-utóbb az jön le, hogy őt semmibe veszik, és hogy nem ér egy kalap szamócát az egész kapcsolatuk. Ha boldog és tartós párkapcsolatot akarsz, említsd meg a feleségednek, ha csinosnak találod. Vagy hogy jó a blúza, cipője, nyaklánca, frizurája, akármije. Neked ez nem kerül semmibe, de neki a világot jelenti! Azt jelenti, hogy figyelsz rá! Ettől nőnek érzi magát. Ettől érzi magát nőnek.
2015. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*azon nyomban
2015. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindamellett dicséretes kiadsam333 a témában való jártassága. A szeretetnyelv valóban fontos szegmense a párkapcsolatnak.
2015. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így gondolom.

Minden nagyképűség nélkül sokan igazán szép és csinos nőnek mondanak, aki figyel a megjelenésére és akin sok férfi szeme megakad. Mégis sokszor nehezen hiszem el magamról hogy szép lennék, hogy tetszhetek valakinek.

Úgy gondolom, pont a párom lehetne az, aki kicsit segíthetne ezen azzal, hogy elmondja néha azokat amiket szeret bennem, hogy vonzónak talál, stb. Én így teszem vele. Szerintem ez erősíti a kapcsolatot és a nő nőnek, a férfi férfinek érezheti magát.

A szeretnyelveket én is ismerem, jónak tartom, és úgy gondolom, hogy figyelembe kell venni a másik igényit ilyen téren

2015. júl. 24. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:

#6: légyszíves olvasd el újra, amit írtam és értelmezd is mielőtt leszólsz!

Voltak olyan barátnőim, akiket hiába dícsértem meg, azt meg se hallotta, nem hitte el, mondogatta tovább, hogy ő senkinek se tetszik, aztán meg, hogy én sose veszem észre őt. Persze pszichológusról hallani se akart. Az ilyennel nem lehet mit csinálni, mint elmenekülni tőle.



Kérdező: beszélj a pároddal és mondd el neki, hogy jól esne neked, ha kimutatná a tetszését!

2015. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!