Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb popsis, kisebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb popsis, kisebb vagy közepes cici lányok, mennyire vagytok megelégedve a testi adottságaitokkal?

Figyelt kérdés
Magatokról egy keveset írjátok kérlek és, hogy van e valami ami még kellemetlen számotokra, pl. alkatilag vagy túl szőrös típus stb?

2014. okt. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mèg fiatal vagyok szóval remelem fog nõni a cicim,a seggem inkabb izomtalan,meg nagy is

En nem vagyok mehelegedve magammal

2014. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok bajom van a testemmel, sajnos.

Az alkatommal az baj, hogy széles a vállam és emiatt eleg fiúsan nézek ki. Egy normális pólót se tudok felvenni, ami jó derékban az vállban kicsi. Bár azok a pólók amiket a vézna kis páwáknak csinálnak az pont jó, ezt onnan tudom, hogy véletlenül az öcsém egyik felsőjét vettem fel. Na az tökéletesen állt. :D

A lábaim is nagyon görbék, rendesen rosszul vagyok ha meglátom tükörben, nagyon természetellenesen néz ki. :D

A melleimet utálom, nem elég, hogy kicsik, de még a formája se szép, plusz a bimbóudvarom is sokkal nagyobb az átlagnál.

A fenekem elég lapos, de ez nem baj, legalább ezen tudok változtatni. A puncimat se szeretem mert túlságosan kilógnak a kisajkak, nem csodálkoznék ha egyszer egy nagyobb széllökésben repülni kezedenék vele. :D

2014. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte teljesen kerek fenekem van. (A barátom imádja, hogy van mit fognia) a combom nem olyan vékony. Attól függ mennyit eszek :D de azért egy kis lyuk szokott lenni a combjaim között. A vállam elég széles a sport miatt, de hozzá van vékony derekam. Szerintem arányos vagyok. Néha szeretnék szálkásabb lenni, de tudom hogy nekem ilyen a típusom. Azért gigyelek mit eszek, és heto 3× sportolok .. 14/L
2014. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem koromhoz kepest kozepesek a melleim, a combom vastag, nem ertem, mit csinalnak azok akiknek nem er ossze!! de a derekam az vekony, annak orulok, viszont derek alatt kidundorodik a pocim, az mar nem tetszik.13/L
2014. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!